Zdobądź Bravado Hotring Hellfire za darmo w GTA Online

Ulice Grand Theft Auto Online płoną wraz z pojawieniem się Bravado Hotring Hellfire, najnowszego samochodu na wirtualnej scenie wyścigowej, teraz dostępnego dla wszystkich entuzjastów prędkości.

Spektakularny i niepowtarzalny samochód

Zainspirowany Dodgem Challengerem SRT TA2, ten dwudrzwiowy samochód wyścigowy, świętujący 10-lecie Grand Theft Auto V, został zaprojektowany, aby rzucić wyzwanie najbardziej zaciekłym poszukiwaczom adrenaliny. Jazda tym cudem z turbodoładowaniem z pewnością przyspieszy bicie serca kierowców i elektryzujące uczucie płynące w ich żyłach.

Jako nowy samochód dostępny w GTA Online i kluczowy element aktualizacji San Andreas Mercenaries, Bravado Hotring Hellfire był bardzo oczekiwany. Teraz każdy może podziwiać jego surową moc i niepowtarzalny design. To nie tylko samochód, to sposób na realizację marzenia o ściganiu się w samochodzie produkcyjnym. Od 30 unikalnych barw nawiązujących do estetyki samochodów wyścigowych po szczegółowe opcje dostosowywania, Bravado Hotring Hellfire daje szansę na wywarcie osobistego wrażenia na ulicach Los Santos.

Imponująca wydajność

Ale co z jego wydajnością? Z maksymalną prędkością 200 km/h, standardowym czasem okrążenia 1:07,383 i poprawionym czasem 1:06,266 przy zastosowaniu charakterystycznego mechanizmu hamowania, Bravado Hotring Hellfire plasuje się w średnim przedziale. Zajmuje 22. miejsce pod względem prędkości maksymalnej i 83. pod względem średniego czasu okrążenia. Wykorzystując jego unikalny mechanizm hamowania, kierowcy mogą zyskać niewielką przewagę, pozwalającą na zajęcie 75. miejsca.

Jednak pomimo atrakcyjnej estetyki i potencjału podniesienia komfortu jazdy, wydajność sugeruje, że może nie być najlepszym wyborem dla graczy, którzy chcą zdominować wyścigi.

Pokaż swoją kolekcję

Bravado Hotring Hellfire to świetny dodatek do Twojej floty supersamochodów w GTA Online. Jego obecna cena wynosi 1 810 000 dolarów i można go kupić na stronie internetowej Southern San Andreas Super Autos. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić pieniądze, członkowie GTA+ mają do dyspozycji świetną ofertę. Od 14 września do 11 października członkowie mogą zdobyć Bravado Hotring Hellfire za darmo w Vinewood Car Club lub za pośrednictwem strony internetowej Southern San Andreas Super Autos w grze.

Dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję bez rozbijania banku, dołączenie do GTA+ może być lukratywną drogą.

I to nie wszystko…

Bravado Hotring Hellfire to nie jedyna niespodzianka zarezerwowana dla członków GTA+. Klub samochodowy Vinewood w ramach programu członkostwa premium GTA Online na PS5 i Xbox Series Na tych, którzy chcą je nabyć, czeka hojny rabat 20%. Niezależnie od tego, czy masz na oku Imponte Deluxo, który przeciwstawia się grawitacji, Pegassi Oppressor do latania w powietrzu, czy Benefactor Krieger ze względu na jego zwrotność, wybór jest szeroki i różnorodny, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie idealny pojazd.

Obchody 10. rocznicy GTA Online rozpoczęły się znakomicie. Nie wahaj się zajrzeć na oficjalny blog, aby odkryć inne korzyści zarezerwowane dla abonentów GTA+.

Źródło: www.gtaboom.com