Zaufany informator twierdzi, że GTA 6 będzie miało DLC


Grand Theft Auto 5 technicznie nie miało żadnego DLC. Grand Theft Auto Online to oddzielna „darmowa” funkcja od Grand Theft Auto 5. Dopiero niedawno fani mogli kupować GTA Online oddzielnie od GTA 5. Ale jeśli mamy być szczerzy, lepiej kupić podstawowa gra, jeśli jeszcze w nią nie grałeś. To powiedziawszy, Rockstar wydał wcześniej DLC, takie jak te dla GTA 4, a wiele z nich jest bardzo lubianych. Po całkowitym pominięciu tego w GTA 5, ku uciesze fanów, Rockstar stosuje inne podejście w GTA 6.

Oddzielenie zawartości od gry podstawowej do przepakowania jako DLC nie jest najgorszą rzeczą, zwłaszcza jeśli GTA 6 okaże się tak samo duże jak GTA 5, jeśli nie bardziej masywne.

Zaufany informator twierdzi, że GTA 6 będzie miało DLC

Według Tez2, Rockstar celuje w świąteczne wydanie następnej gry GTA w 2024 roku. Jest to jednak data, którą studio „wielokrotnie przesuwało”. To samo źródło twierdzi, że Rockstar prawdopodobnie przesunie grę z powrotem na początek 2025 roku, ale to wszystko.

Wreszcie, aby dotrzymać wspomnianego terminu, Rockstar wycina zawartość z podstawowej gry i zmienia jej przeznaczenie jako popremierowe DLC.

GTA 6 ma trudne zadanie kontynuacji jednej z najbardziej udanych gier wszechczasów.

Jest mało prawdopodobne, że GTA 6 wyjdzie w 2024 lub 2025 roku na podstawie najnowszego raportu o zarobkach Take-Two Interactive. Mimo to możesz zaufać Rockstar, że wypuści przyrostowe aktualizacje z nową zawartością fabularną, która jest warta swojej ceny. Przykładem jest GTA Online. Jeśli potrzebujesz dalszych dowodów, GTA 4 miał jedne z najlepszych DLC swojej generacji. W szczególności The Ballad of Gay Tony był bardzo lubiany, a niektórzy twierdzą, że jest lepszy niż gra podstawowa.

Przypadkowo, w zeszłym roku pojawiły się plotki o stale rozwijającym się GTA 6, zanim przecieki potwierdziły ustawienie i oś czasu gry.

Grand Theft Auto to śmiesznie jedna z najbardziej dochodowych gier wideo. Rockstar zbiera co roku co najmniej pół miliona przychodów z GTA Online. Nie wspominając o tym, że GTA 5 jest drugą najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów. W rezultacie na Rockstar wywierana jest presja, aby dostarczać produkt wysokiej jakości. Co gorsza, Rockstar musi zrobić kontynuację GTA Online.

Biorąc wszystko pod uwagę, ujawnienie GTA 6 jeszcze w tym roku i wypuszczenie go w 2024 roku jest zgodne z wcześniejszymi plotkami. Nie jest też najgorszą rzeczą, jeśli Rockstar podzielił podstawową zawartość na przyszłe DLC.

Ostatecznie mamy tylko nadzieję, że GTA 6 zostanie ujawnione jeszcze w tym roku.

Jedynym pytaniem jest teraz, kiedy dokładnie zobaczymy więcej GTA 6? Czy nie byłoby interesujące, gdyby Rockstar nawiązał współpracę ze swoimi przypuszczalnymi przyszłymi właścicielami i uczynił GTA 6 punktem kulminacyjnym wciąż niezapowiedzianej PlayStation Showcase jeszcze w tym roku? Może taki jest plan i do czego nawiązywał 50 Cent, zanim usunął swoje posty w mediach społecznościowych.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6406f64cd507482486b979962ad5bc69&url=https%3A%2F%2Fwww.xfire.com%2Finsider-claims-gta-6-dlc%2F&c=13365923606106537029&mkt=fr-fr