Zanurz się głęboko w samochodach z tunerem GTA V z profesjonalnym projektantem samochodów


Rockstar Games ma ozdobioną historię parodiowania prawdziwych samochodów w swojej fikcyjnej GTA seria gier. Klasyki, takie jak Banshee, oparte na Dodge Viper, zaczęły żyć własnym życiem, a ktoś stworzył jadalną replikę GTA IV oraz GTA V wersja samochodu. Produkcja tych samochodów wymaga poważnego czasu, wysiłku i projektu, a ci, którzy rozumieją rzemiosło, mogą docenić ich wartość. Oczywiście zwróciło to uwagę płodnego projektanta samochodów Franka Stephensona.

Po początkowym udostępnieniu filmu na ten temat w grudniu 2020 roku, nakręcił drugą analizę na YouTube, a nawet omawia niektóre samochody, które były inspirowane jego własnymi projektami w prawdziwym życiu. Zanurza się tutaj w kilku: BMW Mini Cooper pierwszej generacji i McLaren P1 jako odpowiednio Weeny Issi i Progen T20. Następnie wsiada do zupełnie nowych samochodów z aktualizacji Los Santos Tuners.

Przetestowaliśmy i omówiliśmy tę aktualizację wcześniej, kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

GTA samochody stały się same w sobie przedmiotami kultury. Moi młodzi kuzyni często identyfikują samochody na ulicy po ich… GTA nazwy. Bez żartów, jeden z nich nazwał obecną Acura NSX na ulicy Dinka Jester. Czasami Rockstar może również stworzyć samochód lepszy niż prawdziwy. Stephenson wydaje się w to wierzyć, mając w grze odpowiednik Toyoty Supra A90.

Projektanci ze studia gier zachowali niektóre z podstawowych elementów konstrukcyjnych dziwnie wyglądającej nowej Supry i nadali jej zupełnie nową twarz, wyrafinowaną powierzchnię i nieco inne proporcje. Stephenson uważa, że ​​ten samochód wygląda bardziej spójnie niż prawdziwy i wygląda znacznie lepiej. Nie jestem pewien, czy zgadzam się z grillem, ale nowa twarz i prostsza, mniej bulwiasta powierzchnia samochodu w grze wyglądają o wiele lepiej.

Ta opinia Stephensona wywołała dość dużą falę podziwu, która przetoczyła się przez media społecznościowe, a ludzie wyrażali poparcie dla jego opinii, ale głównie argumentowali, że rzeczywista GR Supra jest brzydkim samochodem.

Nie jestem pewien, czy jakikolwiek inny znany projektant samochodów poświęcił czas na stworzenie tego rodzaju treści, a ktokolwiek uważał, że to dobry pomysł, jest niesamowicie bystry. Wydaje się, że regularnie gra w gry wideo, z włączonym wideo Cyberpunk 2077samochody i jeszcze jeden na Wypalenie: Raj. Jego kanał to głównie analiza projektów nowych samochodów, zwłaszcza następców samochodów, które projektował.

Projektowanie samochodów to jedna z tych rzeczy, które przypominają jazz. Po prostu musisz to wiedzieć i czuć. Ciesz się projektantem, który ma to uczucie dzięki temu niezwykłemu kanałowi.

Więcej wspaniałych historii Biblie samochodów

Nasz Rivian RT1 Review Rundown zawiera informacje od najlepszych dziennikarzy motoryzacyjnych na temat nowego elektrycznego pickupa. Sprawdź to, aby uzyskać szeroki zakres perspektyw tego pojazdu w jednym miejscu.

• Ta retrospektywa nad zaskakująco skutecznym marketingiem młodzieżowym Forda z lat 2000. to przyjemna dawka nostalgii za niemal minioną.

• Modernizacja BMW ZHP za pomocą części Toyota Camry… to rzecz, a wyniki mogą być lepsze niż można by się spodziewać.

• Utrzymanie starego Land Rovera przy życiu to niekończąca się nauka o dobrych procedurach naprawczych.

• Nasz facet z Ohio kupił samochód, który uwielbia internet, ale zabawa nie trwała długo.

Source : https://www.carbibles.com/take-a-deep-dive-on-gta-v-tuner-cars-with-a-pro-car-designer/