Zabawne odkrycie Conora McGregora po premierze zwiastuna Roadhouse zachwyca fanów

Conor McGregor debiutuje w Hollywood

Conor McGregor powraca do akcji w marcu u boku Jake’a Gyllenhaala. Były mistrz UFC za kilka tygodni zadebiutuje w Hollywood filmem „Roadhouse”. McGregor występuje w roli zawodnika MMA w filmie, który zapowiada się niezwykle zabawnie, zwłaszcza dla fanów MMA. Niedawno „The Notorious” na Twitterze podziękował fanom za miłość i wsparcie podczas premiery zwiastuna. Jednak sposób, w jaki McGregor to zrobił, wywołał zabawne reakcje fanów.

Reakcje fanów na sposób, w jaki McGregor dzieli się swoim przesłaniem

Conor McGregor opublikował notatkę głosową, która została już usunięta. W notatce głosowej powiedział: „Hej, chłopaki, dziękuję bardzo za miłe komentarze na temat premiery zwiastuna, czytałem je. Do zobaczenia na premierze. »

Sposób, w jaki Conor McGregor podzielił się swoim przesłaniem, wywołał ciekawe reakcje fanów. Oto niektóre z najlepszych reakcji na ten temat.

Spojrzenie wstecz na Conora McGregora w „Roadhouse”

Conor McGregor nie jest obcy ekranowi. W zeszłym roku wypuścił film dokumentalny zatytułowany „McGregor Forever”. Dokument pokazał filmy zza kulis jego wspinaczki na szczyt góry MMA. Jednakże klipy w tym dokumencie były autentyczne i McGregor nie musiał odgrywać żadnej roli, jak w „Roadhouse”. Fani będą ciekawi, czy będzie to wyjątkowe przeżycie dla McGregora, czy też przyjmie inne role filmowe.

Bliższe spojrzenie na Conora McGregora w „Roadhouse”

Przed wypuszczeniem zwiastuna było bardzo mało informacji na temat roli McGregora w filmie. Jednak po premierze zwiastuna wydaje się, że McGregor odgrywa w filmie nieco nikczemną rolę. Po premierze zwiastuna McGregor stwierdził również, że jest najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood, wyprzedzając „The Rock”.

Nie ma raportów na temat tego, ile McGregor zarobił za swój występ, ale jest mało prawdopodobne, że otrzymał więcej niż 22,5 miliona dolarów. Tyle otrzymał „The Rock” za rolę w „Czarnym Adamie”.

Źródło: thesportsrush.com