Za 8 miesięcy Jedna z pierwszych łatek trylogii GTA dodaje tylko „poprawę stabilności” do mojego ciała


Pierwsza wielka historia Grand Theft: The Trilogy – Definitive Edition ukazała się w zeszłym roku, z mnóstwem błędów, w tym okropnymi efektami deszczu i usterkami. Uwaga o najgorszej części gry była zbyt zła. „Definitive Edition” nie była czymś, co zdobyło najniższy wynik w 2021 roku.

Ostatecznie gra otrzymała łatki, łagodzące efekt deszczu i naprawiające wykrywanie obiektów. Ale ostatnim razem aktualizacja była kompletna. Chociaż to nieprawda, najnowsza wersja łatki 1.04.5 nie wygląda tak definitywnie. Oto pełna notatka z oficjalnej strony: „Poprawa stabilności we wszystkich trzech tytułach na wszystkich platformach”. I to wszystko. Więcej, nie mniej (choć byłoby to jeszcze trudniejsze).

VIDEO DES JOURNES COMMUNAUTOIRE DER DAY VOICE D’ENTE, PODCZAS SUPERIENCE.

Ten artykuł jest powiązany: GTA i inne pojazdy nadal są złotym standardem przemierzania otwartego świata.

Trilogy: Definitive Edition zawiera GTA 3, Vice City i San Andreas. Wszystkie platformy obejmowałyby PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch i PC, więc przynajmniej żadna platforma nie może czuć się zablokowana.

Te łatki nie są zbyt duże, zwykle mają kilkaset megabajtów, ale będą wymagały ponownego pobrania pełnej gry na PC, tak jak poprzednie aktualizacje (przez Gamesradar i Rockstar Intel). Po zagłębieniu się w łatkę gracze wydają się zauważać, że nadal nie są ostrożni. Nie ma wiele do zrobienia, a mimo to w grze nie ma żadnych usterek. Możesz to zobaczyć w powyższym tweecie.

Nawet gdy gracze zgłaszali bugowe problemy, które pojawiły się w Definitive Edition (a od początku gry była to pycha), wydawało się, że w ten sposób Rockstar po prostu przekazał zbyt wiele pracy Grove Street Games, deweloper stojący za wydaniem. Jeśli jednak Rockstar w pełni skupi się na GTA 6, ostateczna edycja wkrótce stanie się bardziej ostateczna.Źródło : https://game-news24.com/2022/10/19/in-8-months-one-of-the-first-gta-trilogy-patch-only-adds-stability-improvements-to-my-body/