GTA 6 – Odkryj tajemnice mapy gry!

GTA 6 – Wiadomości na temat mapy gry

„GTA 6” jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich dwóch lat, ale deweloper Rockstar i wydawca Take-Two nie ujawnili zbyt wielu informacji na temat gry. Jednak ktoś już wykopał trochę informacji na temat mapy gry.

Według @GTA6Videos, budynki w GTA 6 wykorzystują prawdziwe zdjęcia Miami, a wiele z nich można znaleźć w Google Earth. Mapa gry przedstawia życie w tym samym porządku chronologicznym, co w prawdziwym świecie, a niektóre budynki są niemal 1:1 replikami prawdziwych scen.

Fani już odkryli, gdzie mapy w grze odpowiadają prawdziwemu życiu, w tym gdzie budynki znajdują się w rzeczywistości. To sprawia, że gra staje się bardziej realistyczna i gracze mają wrażenie, że jeżdżą po prawdziwych ulicach podczas gry.

Mimo że Rockstar doznał poważnych ataków hakerskich w zeszłym roku, a nawet pojawiły się przecieki GTA 6 na małą skalę, deweloper jest bardzo wyczulony na punkcie przecieków GTA 6. Jednak nie jest łatwo całkowicie usunąć te treści z Internetu.

Przecieki dotyczące GTA 6

Kilka dni temu odkryto również inne szczegóły dotyczące gry, ale zdjęcia zostały usunięte z Internetu. 18 września członek społeczności o nazwie GTAForums opublikował ponad 50-minutowy film z wersją deweloperską „GTA 6”, ujawniający niektóre główne treści gry.

Jednak Take-Two jest bardzo wyczulone na punkcie przecieków GTA 6, więc nie jest łatwo całkowicie usunąć te treści z Internetu.

„GTA 6” jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich dwóch lat, ale deweloper Rockstar i wydawca Take-Two nie ujawnili zbyt wielu informacji na temat gry.

Źródło: https://www.breakinglatest.news/technology/the-leaked-content-of-gta-6-shows-that-some-game-buildings-are-11-completely-consistent-with-the-real-scene-in-miami-t-kebang/.