xQc zostaje podekscytowany za „proste kłamstwo” po starciu GTA RP


Felix 'xQc’ Lengyel został ostrzelany przez społeczność GTA RP NoPixel za „proste kłamstwo” po przegranie strzelaniny z innym graczem i sugerowanie, że wydarzyło się to bez wystarczającego odgrywania ról.

xQc nie jest obcy w walce z członkami społeczności GTA RP NoPixel. W październiku 2021 r. wezwali go do żartu „striptizera” wymierzonego w żeńską streamerkę. W odpowiedzi oskarżył ich o „podwójne standardy”.

Teraz społeczność ponownie zwróciła się przeciwko niemu po tym, jak został zastrzelony podczas strzelaniny. „Czy możecie przynajmniej coś powiedzieć, zanim zaczniecie strzelać? Czy możesz w ogóle coś powiedzieć? Czy możesz się ze mną skontaktować? „Cholera kurwa!” powiedział.

Drugi gracz powiedział mu, żeby się „zrelaksował” i przestał być „dziwny”. Wyjaśnił, że jego załoga była w trakcie strzelaniny z załogą xQc i powiedział, że nie jest jego obowiązkiem, jeśli nie powiedzą mu, co się dzieje.

„Jaka strzelanina?” wrzasnął xQc. „Jaka strzelanina? Gdzie? O czym rozmawiacie? Nikt mi nic nie powiedział. O co ci kurwa chodzi? Dlaczego miałbym tam iść z wyciągniętą bronią? Nie wyciągnąłem broni!”

Incydent wywołał dyskusję na temat Reddit. Niektórzy gracze wskazywali, że załoga xQc w rzeczywistości powiedziała mu, że strzelanina miała miejsce w radiu, gdy się zbliżał. Oskarżyli go o „proste kłamstwo”.

„Pytam, jaka strzelanina, kiedy Jack powiedział mu w radiu LUL”, napisał jeden użytkownik. „Sekundę przed rozpoczęciem klipu, on… [asked a crew member if he was okay]. W 100% wiedział, że zaczęła się strzelanina” – napisał inne.

Twierdzili również, że „wszystko jest sprawiedliwe”, kiedy wygrywa walkę, ale kiedy przegrywa, to już inna historia.

„X wygrywa walkę, wszystko jest uczciwe, gówniane gadanie dookoła. X przegrywa walkę i wszystko jest śmierdzące. Co to jest? Czy to nawet RP? napisał jeden użytkownik.

„W każdej walce, w której brał udział, gdy przegrywa, używa wymówki „to złamanie zasad”. Robi się tak denerwujące”, napisał inne. „Widziałeś, jak gra w rdzę? To nawet nie jest specyficzne dla GTA?” dodał trzeci.

xQc najwyraźniej zareagował na luz przez wzywanie ludzi na Reddicie. Nie tylko oskarżył ich o to, że są „chory psychicznie” i potrzebują „profesjonalnej pomocy”, ale także namawiał fanów, aby przestali cenić ich opinie.

„Przestań dawać ludziom uznanie. Są cholernie chorzy psychicznie. Redditorzy potrzebują profesjonalnej pomocy. To jebani degeneraci z mózgiem degeneratów, pieprzeni kretyni. Przestań traktować ich opinie jako coś wartościowego. To jebane gnojki.

Incydent jest kolejnym wgnieceniem w relacji miłości i nienawiści między xQc a społecznością GTA RP NoPixel.

Pomimo wszystkich luzów, jego obecność na serwerze pomogła stworzyć wiele miłych wspomnień, w tym pociągnięcie do niesławnego napadu na Rainbow Road.Source : https://www.dexerto.com/gta/xqc-put-on-blast-lying-gta-rp-showdown-1688261/