Xbox Game Pass dodaje It Takes Two, Kill It With Fire, Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition i wiele więcej na początku listopada


Firma Microsoft ogłosiła, że ​​na początku listopada w Xbox Game Pass na konsole i komputery PC pojawią się nowe tytuły, w tym: Wymaga dwóch, Zabij to ogniem, Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition, i więcej.

Poznaj szczegóły poniżej.

■ Już wkrótce

2 listopada

 • Minecraft: Java oraz Edycje Bedrock (PC) – Przygotuj swój komputer, ponieważ Minecraft zbliża się do Game Pass na PC! Bawić się Minecraft: Java Edition oraz Minecraft: Edycja Bedrock w systemie Windows 10 i 11 w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC lub Ultimate. Oznacza to również, że możesz wygodnie grać krzyżowo z dowolnym prądem Minecraft wersja, w tym konsole i urządzenia mobilne! Po prostu uruchom tę samą edycję, co Minecrafter, którym chcesz grać. Nie musisz przebierać i wybierać — doświadczenie Minecraft na PC w jednym programie uruchamiającym z Game Pass.
 • Rozpakowywanie (chmura, konsola i komputer) [email protected] – Dostępny dzień pierwszy z Xbox Game Pass: Nadszedł dzień przeprowadzki! Rozpakuj jak nigdy dotąd w tej grze logicznej zen, w której poznasz postać za pomocą różnych ruchów. Rozpakowywanie splata historię z codziennymi i sentymentalnymi rzeczami, które napotkasz, dekorując i porządkując każdą nową przestrzeń w grze.

4 listopada

 • Wymaga dwóch (Chmura, konsola, PC) EA Play – Przeżyj szaloną przygodę w trybie współpracy dzięki EA Play as It Takes Two, które dołącza do Xbox Game Pass na PC i Ultimate za pośrednictwem listy odtwarzania. Odkryj metaforyczne połączenie rozgrywki i narracji w beztroskiej opowieści o trudnościach w dogadywaniu się. A dzięki Friend’s Pass możesz zaprosić znajomego do przygody!
 • Zabij to ogniem (chmura, konsola i komputer) [email protected] – Zabij to ogniem to pierwszoosobowa gra akcji o polowaniu na pająki i powodowaniu szkód ubocznych. Zbierz swój arsenał coraz bardziej przesadnej broni, śledź pająki na przedmieściach i pal wszystko na swojej drodze!

9 listopada

 • Menedżer piłkarski 2022 (PC) – Dostępny dzień pierwszy z Xbox Game Pass: Najbliższa rzecz do bycia prawdziwym menedżerem piłkarskim. Menedżer piłkarski 2022 oferuje nowe, progresywne sposoby na znalezienie swojej zwycięskiej przewagi, zaszczepienie swojego stylu piłkarskiego i zdobycie go na boisku ze swoim klubem piłkarskim. Doświadcz pełnej autentyczności piłki nożnej i niezrównanej gry symulacyjnej.
 • Football Manager 2022: Edycja Xbox (Chmura, Konsola i PC) – Dostępny dzień pierwszego z Xbox Game Pass: Wejdź na sam szczyt piłkarskiego świata jako szef największych światowych drużyn piłkarskich w dostosowanej wersji Menedżer piłkarski który został przystosowany do grania na konsolach na największej scenie. Zbuduj swój wymarzony skład i spraw, aby klub był całkowicie Twój, rozwijając swoją karierę, aby stać się świetnym menedżerem. Dodatkowo, członkowie Ultimate mogą już pierwszego dnia grać w Cloud Gaming z dotykowym sterowaniem Xbox, bez użycia kontrolera!
 • Forza Horyzont 5 (Chmura, konsola i PC) – Dostępny dzień pierwszy z Xbox Game Pass: Twoja Ultimate Horizon Adventure czeka! Odkrywaj tętniące życiem i stale zmieniające się krajobrazy otwartego świata Meksyku z nieograniczoną, przyjemną akcją jazdy setkami najlepszych samochodów na świecie. Prowadź zapierające dech w piersiach ekspedycje przez świat uderzającego kontrastu i piękna, jednocześnie zanurzając się w głębokiej kampanii z setkami wyzwań, które nagradzają Cię za angażowanie się w ulubione aktywności.

11 listopada

 • Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition (Konsola) – Poznaj przebojowy klasyk, zaktualizowany dla nowej generacji — teraz z wszechstronnymi ulepszeniami, w tym sterowaniem i celowaniem w stylu Grand Theft Auto V, genialnym nowym oświetleniem i ulepszeniami otoczenia, teksturami w wysokiej rozdzielczości, zwiększonymi odległościami rysowania, i wiele więcej.
 • Jeden krok od Edenu (Konsola i komputer) [email protected] – Jeden krok od Edenu łączy w sobie budowanie talii i akcję w czasie rzeczywistym z elementami łotrzyka, dając ci szansę wytyczenia ścieżki miłosierdzia lub zniszczenia. Walcz sam lub z przyjacielem w trybie współpracy, rzucając potężne zaklęcia w locie, walcz z ewoluującymi wrogami i zbieraj artefakty zmieniające rozgrywkę. Czy uda ci się dotrzeć do Edenu?

■ Na wypadek, gdybyś to przegapił

Już dostępny

 • Kręgosłup (Chmura) [email protected] – Detektyw szopa pracza Howard Lotor nie jest bohaterem. Ledwo może zarobić na czynsz. A jednak natknął się na coś tak ogromnego, że wstrząśnie samą tkanką społeczeństwa. Oszałamiająca grafika, sugestywna ścieżka dźwiękowa i odważna narracja ożywiają dystopijne Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej zamieszkane przez zwierzęta w tej wyczekiwanej, post-noirowej przygodzie. Do dzieła, detektywie.
 • Zatoka Moonglow (chmura, konsola i komputer) – Zatoka Moonglow to wędkarska gra RPG łącząca zabawny styl wokselowy ze wspaniałą ścieżką dźwiękową. Wcielisz się w rolę początkującego wędkarza, który usiłuje spełnić ostatnie życzenie swojego partnera. Po drodze nawiążesz przyjaźnie, udoskonalisz umiejętności wędkarskie i odbudujesz pewność siebie złamanej społeczności, obalając jej złowieszcze mity.
 • Skrzydłowy projektu (Chmura i konsola) – we wciągającej grze lotniczej będziesz walczyć, uderzać i latać, by podbić przestworza. Zasiądź za sterami ponad 20 unikalnych samolotów i zostań prawdziwym asem w Project Wingman.

■ Zawartość do pobrania / aktualizacje gry

 • DOOM Eternal: Tryb Hordy i aktualizacja 6.66 (dostępne teraz) – bezpłatnie dla wszystkich graczy! Doświadcz zupełnie nowego trybu Hordy, rywalizuj w ulepszonym trybie wieloosobowym Battlemode 2.0, wystaw swoje umiejętności na próbę na dwóch zupełnie nowych poziomach mistrzowskich, zdobądź nowe skórki dla DOOM Slayera i demonów i nie tylko.
 • Forza Horyzont 5 Pakiet dodatków premium (zamów w przedsprzedaży już teraz) – Uzyskaj wczesny dostęp i całą dodatkową zawartość dołączoną do Edycji Premium za jedną niską cenę! ten Forza Horyzont 5 Pakiet dodatków premium pozwala na grę o cztery dni wcześniej, począwszy od 5 listopada 2021 r. Zawiera również pakiet powitalny, przepustkę samochodową, członkostwo VIP i dwa rozszerzenia gry, gdy staną się dostępne. Dodatkowo posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass oszczędzają do 10 procent!
 • Pole bitwy 2042 Wczesna wersja próbna z EA Play (12 listopada) – posiadacze subskrypcji Game Pass na PC i Ultimate mogą zanurzyć się w niedalekiej przyszłości, totalnej wojnie Pole bitwy 2042 pierwszy 12 listopada z EA Play. Walcz w bitwach wojskowych na niespotykaną dotąd skalę przez pełne 10 godzin, na kilka dni przed premierą. Dodatkowo zaoszczędź 10% na zamówieniach przedpremierowych ze zniżką członkowską i odblokuj ekskluzywne nagrody.

■ Graj, udostępniaj i dyskutuj w Xbox Game Club

W Xbox Game Club co tydzień dostępna jest gra Game Pass, w którą członkowie mogą grać, udostępniać i dyskutować. To jak klub książki… ale dla gier! Graj i łącz się z innymi dzięki wspólnej miłości do gier w oficjalnym klubie Discord.

■ Bonusy Xbox Game Pass Ultimate

Odbierz poniższe korzyści, korzystając z galerii korzyści na konsoli Xbox, aplikacji Xbox na komputery z systemem Windows lub aplikacji mobilnej Xbox Game Pass.

 • Discord Nitro: 3 miesiące darmowego nitro (dostępne teraz) – Ulepsz swoje wrażenia z Discord dzięki dodatkom Nitro, takim jak wideo HD, banery profilowe i wiele więcej. Obowiązuje dla początkujących użytkowników Nitro z kontem Discord.
 • Czarna Pustynia: Specjalny pakiet prezentów (dostępne teraz) – Nowy serwer sezonu jest już dostępny! Zdobądź swój specjalny zestaw prezentów, aby przyspieszyć postępy na serwerze sezonu! Teraz jest idealny czas, aby rozpocząć epicką przygodę, którą zawsze sobie wyobrażałeś!
 • Legendy Apex: Amulet broni dr Hakima (2 listopada) – pokaż rywalom, na co cię stać, dzięki nowej ozdobie broni dr. Hakima, dostarczonej przez EA Play! Wyposaż go w swoją ulubioną broń i walcz o chwałę, sławę i fortunę w wielkim stylu.

Szybkie przypomnienie: przedłużyliśmy możliwość odbioru 30-dniowej wersji próbnej Disney+* do 31 stycznia 2022 r. Jeśli więc jeszcze tego nie zrobiłeś, idź odbierz swój bonus, aby cieszyć się bezprecedensową kolekcją najpopularniejszych filmów i seriali na świecie od Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych wojen i National Geographic przez okres świąteczny. Cieszyć się!

*Dotyczy tylko nowych subskrybentów Disney+. Tylko 18+. Po okresie próbnym Disney+ automatycznie odnawia się po aktualnej cenie miesięcznej, dopóki nie anulujesz. Z zastrzeżeniem Umowy abonenckiej Disney+. Oferta limitowana. Jeden na konto. Dostępne w AR, BR, CL, CO, MX, AU, AT, BE, CA, DK, FI, DE, IE, IT, NL, NZ, NO, PT, ES, SE, SG, CH, GB, US. Roszczenie do 31.01.2022. Wykorzystaj do 2 marca 2022 r.

■ Wyjazd 15 listopada

 • Final Fantasy VIII Remastered (Konsola i komputer)
 • Planet Coaster (Chmura i konsola)
 • Gwiezdni Renegaci (chmura, konsola i komputer)
 • Ulice Rogue (chmura, konsola i komputer)
 • Ogrody pomiędzy (chmura, konsola i komputer)
 • Dziewczyny z River City (chmura, konsola i komputer)Source : https://www.gematsu.com/2021/11/xbox-game-pass-adds-it-takes-two-kill-it-with-fire-grand-theft-auto-san-andreas-the-definitive-edition-and-more-in-early-november