Wyprzedaż Walmart w Czarny piątek widzi najtańszą sprzedaż Chromebooków HP za jedyne 79 USD: czy można grać w „Grand Theft Auto V” i czy warto?


Nowa wyprzedaż Walmart w Czarny piątek została zauważona, a cena Chromebooka HP spadła do zaledwie 79 USD. Przy wyjątkowo przystępnej cenie laptopa kupujący powinni wiedzieć, czy laptop jest tego wart.

Dwa główne powody, dla których kupujący kupują laptop, to rozrywka i praca

Istnieje wiele różnych powodów, dla których ktoś kupiłby laptopa. Dwa najpopularniejsze powody to rozrywka i praca.

Rzecz w rozrywce polega na tym, że w zależności od tego, co właściciel robi z laptopem, mogą istnieć wyższe wymagania dotyczące specyfikacji. W zależności od formy rozrywki laptop czasami nie radzi sobie z popytem.

Rozrywka pod względem oglądania filmów, seriali i wideo

Przykładem tego jest oglądanie filmów, seriali i filmów do grania w gry. Jeśli chodzi o oglądanie filmów, seriali lub filmów, dobry ekran to jedna z najważniejszych specyfikacji, na które kupujący powinni zwrócić uwagę.

Właściciele mogą przesyłać strumieniowo filmy i filmy online, jeśli ekran działa. Jednak jeśli chodzi o pobieranie filmów i seriali, przechowywanie to kolejna rzecz, na którą kupujący powinni uważać.

Kupujący mogą ulepszyć swój laptop, aby mógł pobierać filmy w rozdzielczości 1080p

Filmy 1080p mogą wymagać od co najmniej gigabajta do kilku gigabajtów pamięci, więc za każdym razem, gdy właściciel laptopa pobiera film, powinien upewnić się, że nie zużywa większości miejsca na laptopie.

Na szczęście kupujący, którzy mają minimalną ilość pamięci, mogą kupić więcej dysków SSD lub HDD i zaktualizować laptopa. To jednak kosztowałoby dodatkowe, więc kupujący powinni być świadomi dodatkowych wydatków.

Jeśli chodzi o drugą część rozrywki, czyli gry, kupujący powinni zwracać uwagę nie tylko na pamięć, ale także na pojemność pamięci RAM i kompatybilność. Większość gier wydało swoje minimalne wymagania techniczne, a gry AAA zwykle wymagają zaawansowanych komputerów.

11,6-calowy Chromebook HP zauważony w Walmart — cena za jedyne 78 USD od pierwotnej ceny 98 USD

Jeśli kupujący chcą zagrać w konkretną grę, przed dokonaniem zakupu powinni zapoznać się z minimalnymi wymaganiami specyfikacji. Artykuł Tom’s Guide wykazał, że Chromebook HP został sprzedany za jedyne 79 USD.

11,6-calowy Chromebook HP został zauważony w Walmart i sprzedawany już za 78 USD w porównaniu z pierwotną ceną 98 USD. Jeśli chodzi o specyfikację, używa procesora AMD A4 z 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci masowej. Zamiast systemu Windows laptop jest wyposażony w Chrome OS, system operacyjny Google.

Przeczytaj także: Wyprzedaż Walmart z okazji Czarnego Piątku spadła 55-calowego telewizora 4K Roku do zaledwie 188 USD

Czy na Chromebooku HP można grać w „Grand Theft Auto V”?

Na podstawie wymagań specyfikacji kupujący nie będą mogli grać w „Grand Theft Auto V” ze względu na wymagania dotyczące procesora, karty graficznej i pamięci masowej. Jednak w grę można zagrać w inną klasyczną grę „Grand Theft Auto”, San Andreas.

Minimalne wymaganie dla „Grand Theft Auto: San Andreas” to AMD Athlon, 256 MB i tylko 3,6 GB miejsca dla minimalnej instalacji. Jednak właściciele muszą znaleźć sposób na obejście wymagań systemu operacyjnego.

Powiązany artykuł: Najlepsze oferty: 28-calowy monitor Samsung UR55 4K jest obecnie o 120 USD taniej dzięki bezpłatnemu zwrotowi

Ten artykuł jest własnością Tech Times

Napisane przez Uriana B.

ⓒ 2022 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.





Źródło : https://www.techtimes.com/articles/283055/20221108/walmart-black-friday-sale-sees-cheapest-hp-chromebook-selling-for-just-79-can-it-play-grand-theft-auto-v-and-is-it-worth-it.htm