Wyjaśnienie niepisanych zasad GTA 5


Grand Theft Auto 5 to długotrwała gra, która jest równie ważna dla kultury gier wideo, jak gry Starsze Zwoje: Skyrim, częściowo ze względu na grono oddanych fanów serii, a częściowo dlatego, że każdy wpis na nowo definiował, jak mogą wyglądać gry z otwartym światem. Konkretnie, Grand Theft Auto 5 była i nadal pozostaje przełomową grą, pozwalającą graczom odkrywać mapę o powierzchni prawie pięćdziesięciu mil kwadratowych, wypełnioną ciekawymi funkcjami, wydarzeniami, miejscami i ludźmi do spotkania.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Podczas Grand Theft Auto 6 jest daleko, najnowszym wpisem Rockstar Games do Grand Theft Auto franczyza ma prawie dekadę, a niektórzy fani rejestrują tysiące godzin, nawet po zakończeniu głównej kampanii fabularnej gry. Z grą tak ekspansywną, otwartą i nastawioną na zabawny chaos jak GTA 5, gracze stworzyli i odkryli „niepisane zasady”, które definiują ich rozgrywkę. Tych zasad uczy się zarówno poprzez typową rozgrywkę, jak i trudne lekcje, których gra nie czyni oczywistymi.

POWIĄZANE: W obronie najbardziej znienawidzonej misji GTA 5


Przestrzeganie zasad ruchu drogowego w GTA 5 nie zabierze graczy nigdzie szybko

Chociaż wydaje się to bardzo realistyczne, krajobrazy otwartego świata w grze Grand Theft Auto franczyzy są zawsze nastawione na chaos, przypadkowość i zabawę. To samo dotyczy Grand Theft Auto 5. Gracze mogą podróżować po najlepszych obszarach GTA 5Los Santos, przestrzegając prawa, ale może to być uciążliwe dotarcie do każdego miejsca docelowego, zwłaszcza jeśli piesi i inni kierowcy nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego – a wielu z nich tego nie robi. Jest wiele zabawnych GTA 5 momenty, w których gracze zostają uderzeni bokiem lub uderzeni od tyłu przez inny samochód. Kiedy łatwo jest ukraść inne samochody i wyjść z wypadku, nigdy nie zaszkodzi jechać szybko.

GTA5 Kult kanibali

Chociaż przejście przez główną kampanię może być łatwe, jest to oczywiste Grand Theft Auto 5 jest pełen rzeczy do zrobienia, jeśli gracze wiedzą, gdzie ich szukać. W rzeczywistości jest ich całkiem sporo GTA 5 zadania poboczne, które wszyscy przegapili. Jedna wyróżniająca się misja poboczna dotyczy przerażającego kultu szukającego ofiar. Grając jako Trevor, gracz może sprowadzać losowych NPC do gminy, dopóki kanibalistyczny kult „Altruistów” nie spróbuje dopaść Trevora.

Kolejna niesamowita misja poboczna dotyczy Michaela, który znajduje dziwacznego aktywistę o imieniu Barry w centrum Los Santos i zgadza się napić się jego jointa. Nie trzeba dodawać, że joint jest wzbogacony halucynogennym narkotykiem, który wysyła Michaela w szaloną wyimaginowaną strzelaninę z serią kosmicznych kosmitów. Chociaż jest to zdecydowanie najbardziej pomysłowe zadanie poboczne, nie jest to jedyna opcjonalna zawartość o tematyce UFO w GTA 5.

Gracze mogą zarabiać pieniądze poza głównymi misjami Grand Theft Auto 5

program epsilon GTA

Podczas gdy fundamentalne założenie Grand Theft Auto franczyza zawsze polegała na zarabianiu jak największej ilości pieniędzy, robiąc wszystko, co wydaje się zabawne, najnowsza gra przenosi to do skrajności. Od inwestowania na giełdzie po rabowanie samochodów pancernych — istnieje niewiarygodne bogactwo możliwości zarobienia znacznych pieniędzy w przerwach pomiędzy misjami fabularnymi. Na przykład przy zakupie „Stacji dokującej Sonar Collections Dock” GTA gracze mogą użyć łodzi podwodnej do polowania na toksyczne odpady w oceanie. Zebranie wszystkich odpadów może przynieść zysk w wysokości ponad 250 000 dolarów.

Gracze mogą również dołączyć do megakultu Programu Epsilon. Wypełniając ankietę na stronie kultu, Michael zostanie zaproszony do wykonania serii misji, aby udowodnić swoje zaangażowanie. Chociaż postęp wymaga od gracza przekazania kultowi znacznej sumy pieniędzy, ostatecznie zdecydowanie jest wart gotówki. Podczas ostatniej misji Michael jest na tyle zaufany, że dostarcza samochód z 2 milionami dolarów innemu członkowi sekty. Gracz może swobodnie po prostu odjechać z teczką pieniędzy, stając się multimilionerem w ciągu ośmiu prostych misji pobocznych.

POWIĄZANY: Grand Theft Auto oficjalnie kończy 25 lat

Szukanie miejsc do ukrycia może być nieocenione podczas ucieczki z pięciogwiazdkowego poziomu poszukiwanego

Jak z całością Grand Theft Auto franczyzy, każde przestępstwo popełnione w grze skutkuje podwyższoną oceną poszukiwanego. Chociaż ucieczka przed policją może być dość prosta z niską oceną gwiazdek, ucieczka przed pięcioma gwiazdkami może być trudna. Na szczęście niektóre obszary są lepszymi kryjówkami. Niektórzy gracze polegają na tunelach metra lub jadących pociągach, aby uciec przed policją, ale możliwe jest również wbiegnięcie do salonu fryzjerskiego, dużego obszaru budowy lub obszaru kempingowego, a następnie ucieczka. Innym pomocnym miejscem może być wnętrze magazynu amunicji w GTA 5która zapewnia nieograniczone dostawy, ale niektórzy pracownicy są znani z tego, że pomagają graczom powstrzymać policję.

Zwracanie uwagi na punkty odradzania to najłatwiejszy sposób na zdobycie czegokolwiek w GTA 5 za darmo

gta-5-mod-drops-100-civilians-on-helicopter

Istnieje niesamowita liczba punktów odrodzenia dla różnych urządzeń, obiektów, pojazdów i nie tylko, które gracze mogą zbierać i zachowywać dla siebie w trybie fabularnym. Chociaż może być trudno ustalić, gdzie pojawiają się określone rzeczy ze względu na rozmiar mapy, zanotowanie odradzającego się helikoptera w West Los Santos lub Stirling GT w Paleto Bay pozwala graczom znaleźć je później. Punkty odrodzenia istnieją również dla broni, zbroi, sprzętu do nurkowania, motocykli terenowych, prywatnych samolotów, łodzi motorowych i wszelkiego rodzaju przedmiotów w Grand Theft Auto 5 których gracze woleliby nie kupować. Zasadniczo wszystkie GTA 5 kody pomagają, nawet te, które po prostu wymagają intuicji i żadnych rzeczywistych kodów.

Grand Theft Auto 5 jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Grand Theft Auto 6” Wszystkie wskazówki, które fani myślą, że znaleźliŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cc6087dc7d46c8b9854e7d55a67332&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fgta-5-rules-steal-cars-cheats-spawn-wanted-escape-side-quests%2F&c=14955392437540208731&mkt=fr-fr