Wygląda na to, że Rockstar żegna się z Grand Theft Auto 5


W tym momencie Grand Theft Auto 5 odniosła sukces na trzech generacjach konsol, zaczynając życie na PS3 i Xbox 360 w 2013 roku. Od tego czasu jest jedną z najbardziej dochodowych gier wideo wszechczasów, tuż za nią Minecraft. Jego pozycja na najwyższym miejscu, a przynajmniej w jego pobliżu, była zasłużona przez ostatnie dziewięć lat. Jednak wielu zgodziłoby się, że nadszedł czas, aby przejść dalej, a podczas gdy kolejna część jest w przygotowaniu, sam Rockstar wydaje się być gotowy, by pożegnać się z GTA 5.

GAMERANT WIDEO DNIA

W niedawnym raporcie PCGamesN, Grand Theft Auto 5 Studio opublikowało napisy końcowe gry na swojej stronie internetowej, wraz z podziękowaniem dla wszystkich, którzy byli zaangażowani w projekt od jego pierwotnego wydania. Biorąc pod uwagę, że sekwencje kredytowe są zwykle odtwarzane na końcu czegoś, czy to filmu, czy gry, może to sugerować, że Rockstar ostatecznie żegna się z jednym ze swoich najbardziej lukratywnych tytułów. Oczywiście na tym etapie trudno mieć pewność, ale pojawiły się plotki, że GTA 6 na horyzoncie pojawiają się zapowiedzi, więc deweloper może odejść od piątej raty, a także GTA Onlinejuż za nami.


POWIĄZANE: Śmieszne wideo zawiera Michaela z Grand Theft Auto 5 czytającego Storybook od Shreka

Jeśli się uwzględni Grand Theft Auto 5 została wydana 17 września, to ma sens, że Rockstar byłby gotowy pożegnać się z nią w okolicach rocznicy gry. Ogólnie rzecz biorąc, studio było dość cicho na temat rozwoju następnego wpisu w długiej serii. W rzeczywistości ostatnio Rockstar zbanował słowa „GTA 6” na czacie Twitcha, chociaż nie podano oficjalnego oświadczenia, dlaczego ludziom nie wolno wspominać o tym na platformie streamingowej, ale miejmy nadzieję, że pojawią się jakieś informacje na temat nowej gry wkrótce.


GTA 6 podobno jest w fazie rozwoju od 2014 roku, co jeśli to prawda, oznacza to, że studio robiło krok w kierunku następnej części zaledwie rok później GTA 5 wyszedł. Nie jest jasne, co dokładnie oznacza „w rozwoju”, ponieważ może to być związane z pracą przedprodukcyjną, która mogła trwać kilka lat.

W każdym razie kontynuacja nadchodzi, ale może minąć kilka dobrych lat, zanim ujrzy światło dzienne. Było mnóstwo Grand Theft Auto 6 przecieki i plotki, na przykład, gdzie prawdopodobnie zostanie ustawiony lub że po raz pierwszy może wystąpić kobieta, ale na tym etapie fani mogą tylko poczekać, aby zobaczyć, co, jeśli w ogóle, Rockstar opublikuje w nadchodzących tygodniach i miesiące.


Grand Theft Auto 5 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Inspiracje Bonnie i Clyde w Grand Theft Auto 6 mogą prowadzić do ciekawych napadów

Źródło: PCGamesN, Rockstar GamesŹródło : https://gamerant.com/rockstar-saying-goodbye-grand-theft-auto-5/