Wygląda na to, że Rockstar nie jest zainteresowany zapytaniami GTA VI


Poza potwierdzeniem od Rockstar, że GTA 6 jest w fazie rozwoju, oficjalnie nic nie wiadomo o grze i wygląda na to, że firma chce, aby pozostała tajemnicą. Nie musi to oznaczać, że miłośnicy GTA 6 przestali prosić o dodatkowe informacje. Ciągle dokuczają firmie pytaniami o grę i jej wydanie, gdy tylko nadarzy się okazja. Na przykład zapytania związane z GTA 6 często atakują czat Rockstar na Twitchu, a firma podobno ma już dość. W odpowiedzi Rockstar ogłosił, że dyskusja na temat Grand Theft Auto 6 nie jest już dozwolona na oficjalnym kanale Twitch, ponieważ firma wydaje się nie być zainteresowana odpowiadaniem na pytania związane z GTA 6.

Rockstar wydaje się nie być zainteresowany zapytaniami GTA VI

Najnowsze strumienie mają nowe filtry, które zapobiegają wzmiankom o GTA 6; ta strategia jest identyczna ze strategią Rockstar na YouTube. Na początku 2022 roku Rockstar oficjalnie ogłosił, że po latach przecieków, spekulacji i domysłów dotyczących nadchodzącego tytułu studia, GTA 6 jest w trakcie prac. Chociaż Rockstar nie podał żadnych oficjalnych komunikatów dotyczących kontynuacji Grand Theft Auto 5, nowsze doniesienia ujawniły istotne informacje. GTA 6 będzie miał podobno bohaterkę płci żeńskiej i zostanie zlokalizowany w lokalizacji, która służy jako zastępca dla Miami.

Wciąż jednak istnieją sposoby, aby zapytać o grę, ponieważ użytkownicy Reddita zauważyli, że istnieje duża szansa, że ​​Rockstar odrzuci te zapytania. Chociaż dla niektórych użytkowników nie wydaje się to być ograniczone, ponieważ niektórzy zwrócili się do GTA 5+1 jako humorystycznego obejścia. Nie należy jednak oczekiwać, że GTA 6 zostanie wydane w najbliższym czasie.

Ban On Twitch – Rockstar może chcieć, aby użytkownicy przeszli na platformę „GTA Online”

Nie powinno dziwić, że wzmianki o Grand Theft Auto 6 zostały zbanowane. Gra Rockstara jest bez wątpienia najbardziej oczekiwaną grą wideo do tej pory. Co więcej, jest całkiem jasne, dlaczego Rockstar podjął te kroki, chociaż ten rodzaj moderacji czatu może irytować fanów, którzy chcą rozmawiać o GTA 6. Aby promować pracę, która jest obecnie wykonywana w GTA Online, które ma swoją własną solidną i Aktywna baza graczy, studio będzie chciało, aby jego wysiłki zostały tam docenione. Fani mogą nadal mówić o Grand Theft Auto 6 w wielu innych miejscach, a Rockstar prawdopodobnie złagodzi te ograniczenia, gdy sequel będzie gotowy do wydania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o GTA 6, kliknij poniższe linki:

Ceny GTA 6, przecieki i plotki do tej pory

GTA VI: Czy miłośnicy GTA będą musieli kupić PS5, aby zagrać w tę grę?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630c955572db4a4aa61b21d0b8ab3bf1&url=https%3A%2F%2Fwww.phoneworld.com.pk%2Fgta-6-rockstar-seems-uninterested-in-gta-vi-queries%2F&c=14653307511062203818&mkt=fr-fr