Wygląda na to, że Rockstar Games myśli o dodaniu szybkiej podróży do GTA Online


Możesz pomyśleć, że Rockstar Games dodało wszystko, co możliwe, do GTA Online, ale tutaj się mylisz. Samodzielne rozszerzenie online do GTA 5 ma kilka funkcji, ale nie ma jednej rzeczy, której fani chcieli od bardzo dawna: szybkiej podróży.

Warto najpierw przetestować szybką podróż w GTA Online, zanim ewentualnie zaimplementujesz ją w GTA 6.

Rockstar Games myśli o dodaniu szybkiej podróży do GTA Online

Jednak po latach próśb graczy o to, wydaje się, że Rockstar w końcu słucha.

Według Tez2, Rockstar wysłał ankietę z pytaniem o GTA+ i funkcje, z których członkowie korzystają najmniej i najczęściej. W tej samej ankiecie Rockstar przedstawił dwie funkcje, które zamierza dodać do gry: szybką podróż i dostęp do „klasycznych tytułów Rockstar”.

Jeśli Rockstar przeforsuje ten plan, jesteśmy ciekawi, jak zareaguje większość graczy GTA Online. W tej chwili GTA+ ma tylko kilka nagród.

Technicznie rzecz biorąc, istnieją sposoby na szybkie podróżowanie w GTA Online.

Na przykład gracze mogą wezwać taksówkę i udać się w określone miejsce na mapie. Obecnie jednak gracze nie mają możliwości natychmiastowego przeniesienia się do dowolnego miejsca w Los Santos. Tak więc, jeśli zostanie wdrożony, subskrybenci GTA + będą mieli znaczną przewagę nad osobami niebędącymi członkami.

Tez2 dodaje, że ankieta GTA+ ujawnia, że ​​szybka podróż w GTA Online pozwoli graczom na „bezpłatną szybką podróż po Los Santos i hrabstwie Blaine”. Co więcej, moglibyśmy postrzegać to jako sposób Rockstar na wypróbowanie funkcji szybkiej podróży w GTA Online przed wdrożeniem jej w GTA 6. Uważa się, że mapa GTA 6 będzie znacznie większa w porównaniu do GTA 5 i GTA Online.

Niestety ankieta nie wyjaśnia, w jaki sposób Rockstar wdroży ten system. Mimo to gracze GTA Online ślinią się na myśl o korzystaniu z prawidłowo zaimplementowanej mechaniki szybkiej podróży w grze.

Mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się, co Rockstar planuje dla transportu publicznego w Los Santos.

Ciekawie będzie zobaczyć, co jeszcze Rockstar Games doda do GTA +, aby zwiększyć liczbę subskrybentów.

Mówiąc o GTA, właśnie dowiedzieliśmy się, że Rockstar odrzucił kiedyś możliwość przekształcenia gry w film aktorski z Eminemem w roli głównej. Na koniec prezes Take-Two Interactive, Strauss Zelnick, jest przekonany, że niedawny przeciek nie wpłynie na rozwój GTA 6.

Źródło : https://www.gtaboom.com/rockstar-thinking-adding-fast-travel-gta-online/