Wydarzenie rocznicowe w GTA Online – nagrody dla graczy

Wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym wydarzeniu rocznicowym w GTA Online

GTA Online właśnie wprowadziło kolejną dużą zawartość DLC – San Andreas Mercenaries. Gracze mają teraz wiele rzeczy do wypróbowania, w tym mnóstwo nowych misji fabularnych i innych elementów zawartości. Ale nowością są także ukryte treści, które eksploratorzy danych odkrywają w plikach gry. Jednym z takich ukrytych skarbów jest wydarzenie rocznicowe, które pojawi się w GTA Online.

17 września 2023 roku minie 10. rocznica Grand Theft Auto V. Chociaż GTA Online pojawiło się miesiąc później, rocznica GTA V jest nadal czymś, co warto świętować. Wygląda więc na to, że Rockstar Games ma coś zaplanowane na ten dzień, ale szczegóły wydarzenia nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że wydarzenie rocznicowe będzie miało wiele nagród dla graczy.

Eksplorator danych @fluuffball na Twitterze odkrył wiele nowych nagród związanych z wydarzeniem rocznicowym, w tym nowe ubrania. Oto lista nowych strojów, które pojawią się na wydarzeniu rocznicowym:

– Ziomek
– Emerytowany przestępca
– Grupa
– Koszulka STD Contractors
– Koszulka Bugstars
– Koszulka Trevor Heist z maską
– Koszulka z maską Michaela Heista
– Koszulka z maską napadu Franklin
– Dekolt Rockstar V
– Dekolt w kształcie litery V z czerwoną czaszką
– Koszulka Go Go Space Monkey
– Koszulka San Andreas Republic
– Czarna koszulka Los Santos
– Bluza z kapturem Go Go Space Monkey
– Koszulka Rockstar mówi „Relaks”.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie rozpocznie się wydarzenie rocznicowe w GTA Online, ale patrząc na datę premiery GTA V, można przypuszczać, że będzie to około 17 września 2023 roku. W ten sposób Rockstar Games uniknie kolizji z nadchodzącym wydarzeniem Halloween w GTA Online.

Jeśli jesteś fanem GTA Online, warto śledzić aktualności i przewodniki na ginx.tv, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Źródło: https://www.ginx.tv/en/gta-online/anniversary-event.