Wyciekły nowe informacje o GTA: The Trilogy: po raz kolejny spotykamy się z ikonami w ich osiągnięciach


Klienci nadal zagłębiają się w wyrzutnię Rockstar i udostępniają odkrytą wiedzę, która podnosi oczekiwania.

Informacja o GTA: Trylogia. To, co kiedyś miało być cudem Rockstar, stało się tajemnicą poliszynela, o której wielu klientów musi się dowiedzieć. Tym razem wyciekły ikony Twoich osiągnięć, podzielone na części, które otoczy trylogia, i prawdopodobnie najbardziej ciekawskie aspekty każdej rekreacji są zasugerowane.

Wraz z najnowszą wymianą programu uruchamiającego pojawiły się dodatkowe szczegóły dotyczące trylogiiJak tylko raz, było to kiedyś konto na Twitterze GTAnet ten, który zabrał pomysły, jedna rzecz, którą można zauważyć jako dodatkowy element w jednym z największych feedbacku na jego forum dyskusyjnym. O tym sensie i po wymianie wyrzutni Rockstar, która wydrukowała dodatkową wiedzę z GTA: Trylogia, zobaczymy już ikony, które mogą odzwierciedlać całe osiągnięcia GTA 3, GTA: Vice Town i GTA: San Andreas.

W związku z tym widzimy już, że osiągnięcia trylogii będą prawdopodobnie uzupełniane zgodnie z codziennymi ruchami w rekreacji, oprócz głównych punktów i ciekawostki to doświadczenie sprawiło, że każda rata była niezapomniana. Ponieważ, jeśli spojrzymy na ikony, wydaje się, że osiągniemy osiągnięcia każdego poprzez działanie ruchów pojazdami lub nawet, najprawdopodobniej, poprzez zrobienie jednej rzeczy związanej z Giant Ft, o czym świadczy jedna z większości ikon . Z drugiej strony, jak do tej pory z wszystkimi ujawnionymi szczegółami dotyczącymi tej dostawy, Rockstar nie skomentował tego tematu..

W końcu i ze względu na swoją wstępną rejestrację w Korei, Rockstar przeoczył wiele szczegółów na temat GTA: Trylogia Abyś mógł pozostać thrillerem. Właściwie dziś rano odkryliśmy, że trylogia może się rozwijać dzięki Unreal Engine. Tak więc, dopóki deweloper nie musi teraz robić renomowane ogłoszenie, będziemy mogli być gotowi. Do tego czasu będziemy czerpać korzyści z pozornie wiecznego GTA V, które już dowiodło swojej skuteczności na PS5 i Xbox Collection.

Dodatek: Trylogia GTA i osiągnięcia.Source : https://thenewstrace.com/new-information-about-gta-the-trilogy-are-leaked-we-meet-once-more-with-the-icons-in-their-achievements/193356/