GTA VI – Premiera już wkrótce?

Premiera GTA VI potwierdzona?

W branży gier huczy od plotek na temat premiery kolejnej odsłony serii Grand Theft Auto, która podobno wciąż jest w produkcji. W końcu możemy mieć dobre wieści. Teraz sugeruje się, że ogłoszenie może pojawić się wkrótce. Oto szczegóły.

GTA VI mogło zostać ogłoszone podczas wezwania inwestorskiego

GTA VI mogło wreszcie zostać ogłoszone podczas wezwania inwestorskiego przez Take-Two Interactive, firmę macierzystą Rockstar Games 17 maja. Hip Hop Gamer, dobrze znana postać w branży gier, niedawno opublikował na Twitterze tajemniczą wiadomość wraz ze swoim zdjęciem ze Straussem Zelnickiem, dyrektorem generalnym Take-Two Interactive. W tweecie znalazło się zdanie: „Grand Theft Auto 6 będzie niezapomnianym momentem na zawsze” co skłoniło wielu do spekulacji, że Hip Hop Gamer może mieć poufne informacje na temat gry. Z tego co wiemy, może nawet być częścią nowej gry. Nie jest jasne, jaki może być jego udział, ale jego tweet z pewnością podsycił emocje wśród fanów.

Obchody 10. rocznicy GTA V

Tez2, kolejne wiarygodne źródło informacji o Rockstar Games, uważa, że ​​Rockstar Games może dostarczyć informacji na temat GTA VI podczas obchodów 10. rocznicy GTA V w tym roku. Chociaż jest to dalekie od potwierdzenia wydania gry, jest to kolejny dowód sugerujący, że Rockstar przygotowuje się do wielkiego ogłoszenia.

Fani oczekują nowej gry Grand Theft Auto

Fani serii czekali na nową grę Grand Theft Auto od dziesięciu lat, od premiery GTA V w 2013 roku. Pomimo swojego wieku, GTA V nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, po części dzięki wciągającej atmosferze i oszałamiającym efektom wizualnym, które stworzone zostały przez Rockstar Games. Nie da się ukryć, że fani chętnie powitają ten mecz.

Co przyniesie nowe GTA?

Chociaż szczegółów na temat GTA VI jest niewiele, nie brakuje przecieków i plotek na temat tego, czego możemy się spodziewać po najnowszej grze. Według niektórych źródeł gra może przenieść nas z powrotem do Vice City lub zupełnie do nowej lokacji (być może do fikcyjnego miasta wzorowanego na Rio De Janeiro). Gra może również po raz pierwszy przedstawiać główną bohaterkę kobiecą. Niezależnie od tego, co przyniesie gra, fani serii z niecierpliwością czekają na wszelkie wieści o jej premierze.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco, więc bądźcie czujni. Co spodziewacie się zobaczyć w najnowszej grze Grand Theft Auto? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

Źródło: Beebom.