Wycieki wersji GTA 5 Remaster na PC?


Wydanie nowego Grand Theft Auto V remaster dla Xbox Series X|S i PlayStation 5 sprawił, że wielu zastanawiało się, czy wersja na PC dostanie jakieś ulepszenia. Chociaż wersja na PC jest już piękną grą i ma wiele unikalnych funkcji, takich jak modowanie, które doprowadziło do takich rzeczy, jak serwery RP, nowe remastery zawierają nowe efekty wizualne i ulepszenia. Nowa GTA 5 remaster to marginalne ulepszenie poprzedniej wersji gry, ale jest to lepsza wersja gry, nawet jeśli niekoniecznie jest warta wyższej ceny.

Mając to na uwadze, wydaje się, że nowa wersja Grand Theft Auto V nadchodzi na PC. ESRB, oficjalna tablica ocen używana w Stanach Zjednoczonych, wymieniła najnowszy remaster na PC (przez GTAnet). Chociaż może to być błąd, wydaje się to mało prawdopodobne, ponieważ te rzeczy są częścią długiego procesu przesyłania i bardziej sensowne byłoby umieszczenie go w błędzie przed wydaniem na Xbox Series X|S i PS5, a nie miesiąc później. Oczywiście, dopóki nie zostanie to potwierdzone, fani mogą tylko spekulować. W tej chwili gra jest przeceniona na konsolach do czerwca. Możliwe, że Rockstar wyda nową wersję na PC, gdy nadejdzie czas. Biorąc pod uwagę, że wersja na PC ma już lepszą liczbę klatek na sekundę i rozdzielczość, nie jest jasne, czy Rockstar zaoferuje dodatkowe aktualizacje za darmo, czy nie. Byłoby trochę obraźliwe, aby pobierać od graczy PC jeszcze większe opłaty za jeszcze bardziej marginalną aktualizację, ale tylko czas pokaże.

Nowa wersja GTA 5 obejmuje również GTA+, usługę subskrypcji dla GTA Online gracze. Jest prawdopodobne, że ta usługa zostanie zaimplementowana na PC, jeśli ten remaster trafi na platformę. Oczekuje się również, że ta nowa wersja będzie w przyszłości otrzymywać ekskluzywne aktualizacje, ale nie jest jasne, czy wersja na komputery PC wymagałaby całkowitej aktualizacji, aby móc otrzymywać te aktualizacje. Może to również prowadzić do: GTA Online samodzielna wersja na PC, coś, co wydarzyło się na Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Czy chcesz zobaczyć najnowsze? GTA 5 aktualizacje przychodzą na PC? Daj mi znać w komentarzach poniżej lub napisz do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0C9DF4FDB87D47998C9D95493A445A37&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fgta-5-online-remaster-pc-release-leaks-rockstar-games%2F&c=3913605876290008646&mkt=fr-fr