Wycieki odzieży z okazji 10. rocznicy Grand Theft Auto V i Rockstar Games

Nie przegap specjalnych bonusów zawartych w najnowszej aktualizacji GTA Online 14 września z okazji 10. rocznicy Grand Theft Auto V! Rockstar Games ujawniło, że ta aktualizacja obejmie nowe przedmioty kolekcjonerskie, a także ekskluzywne elementy odzieży. Chociaż szczegóły dotyczące przedmiotów kolekcjonerskich i innej zawartości nie zostały jeszcze ujawnione, elementy garderoby wyciekły przed oficjalnym ogłoszeniem.

Nowe ubrania na rocznicę GTA V

Oprócz świętowania 10. rocznicy GTA V, Rockstar Games będzie także uczcić własną rocznicę, wypuszczając kolekcję nowej odzieży do GTA Online. Sprawdź je poniżej:

Urodzinowe ubrania Rockstar

Dodatkowe elementy dostępne tylko na PS5 / XSX:
– Sweter Rockstar Gothic
– Sweter z logo Rockstar w kolorze czerwonym
– Sweter z logo Rockstar Atomic
– Sweter Rockstar Świąteczny Boom
– Bluza z kapturem Rockstar Warp

Należy pamiętać, że nie wszystkie elementy mogą być dostępne w tym samym czasie lub dla wszystkich. Niektóre z nich mogą wymagać określonych wyzwań, aby je zdobyć, inne zaś mogą po prostu pojawić się w Twoim ekwipunku. Na razie możemy jedynie spekulować. Odkryj te nowe funkcje poniżej:

Oprócz tych ekskluzywnych ubrań wielu fanów miało nadzieję, że ogłoszenie 10. rocznicy GTA V będzie okazją do dowiedzenia się więcej o GTA VI. Niestety, wygląda na to, że tak nie jest. Nadzieja pozostaje jednak do czasu, aż sami twórcy ogłoszą oficjalny komunikat, ustalony na czwartek 14 września 2023 roku.

Źródło: mp1st.com