Wycieki Grand Theft Auto 6

Wprowadzenie: Grand Theft Auto 6: nowe przecieki i plotki ujawniają ekscytujące szczegóły dotyczące daty premiery, scenerii i fabuły

Odkąd Rockstar Games potwierdziło, że prace nad Grand Theft Auto 6 są obecnie w fazie rozwoju, fani długo oczekiwanej gry zostali zasypani przeciekami i plotkami, które miały ujawniać kluczowe szczegóły, takie jak data premiery, sceneria i fabuła. Należy jednak traktować te twierdzenia z przymrużeniem oka, biorąc pod uwagę, że gra nie została jeszcze publicznie ujawniona. W tym artykule przyjrzymy się tym przeciekom i plotkom, pamiętając, że nie są one oficjalne, ale dają ekscytujący wgląd w to, co może być kolejnym rozdziałem tej kultowej serii.

Część 1: Potencjalna data premiery Grand Theft Auto 6

Chociaż Rockstar Games potwierdziło, że Grand Theft Auto 6 jest w fazie rozwoju, spółka-matka Take-Two Interactive zasugerowała, że ​​rok finansowy 2025 będzie ogromny, co doprowadzi do potencjalnej premiery Grand Theft Auto 6. Według wiarygodnych źródeł możliwe jest, że Rockstar Games i Take-Two w końcu ujawnią, na co do końca roku niecierpliwie czeka świat gier wideo.

Część 2: Platformy, na których dostępne będzie Grand Theft Auto 6

Grand Theft Auto 6 najprawdopodobniej ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Mniej prawdopodobne wydają się platformy Switch, PS4 i Xbox One, choć nie podano jeszcze żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Część 3: Oficjalne ogłoszenie Grand Theft Auto 6

Rockstar Games oficjalnie potwierdziło prace nad Grand Theft Auto 6 w oświadczeniu z lutego 2022 roku. Firma podała, że ​​pracuje nad tym nowym projektem, aby przekroczyć oczekiwania graczy. W ogłoszeniu obiecano także, że inne oficjalne szczegóły zostaną przesłane za pośrednictwem Rockstar Newswire.

Część 4: Postacie i fabuła Grand Theft Auto 6

W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii Grand Theft Auto, GTA 6 może zawierać dwóch bohaterów, korzystając z mechaniki „zmiany postaci” wprowadzonej w GTA 5. Według doniesień wśród tych bohaterów będzie kobieta pochodzenia łacińskiego. Akcja gry rozgrywać się będzie w Vice City, wersji Miami stworzonej przez Rockstar Games. Plotki sugerują, że fabuła może przypominać tę z Netflixowego serialu „Narcos”, w którym biorą udział kartele narkotykowe. Mówi się również, że gra ma kod „Project Americas”, co wzmacnia hipotezę o historii skupionej na kartelach narkotykowych.

Część 5: Masowy wyciek GTA 6

Haker o imieniu „teapotuberhacker” umieścił na stronie GTA Forums liczne pliki, w tym filmy i kody źródłowe. Rockstar Games potwierdziło autentyczność tych przecieków, podkreślając koszmarny charakter sytuacji. Przecieki te uważane są za jeden z największych PR-owych koszmarów branży gier wideo.

Wniosek: Co wiemy do tej pory o Grand Theft Auto 6

Choć ujawniliśmy już kilka szczegółów na temat Grand Theft Auto 6, warto pamiętać, że informacje te pochodzą z przecieków i plotek i nie są oficjalne. Aby potwierdzić te szczegóły, będziemy musieli poczekać na oficjalne zapowiedzi Rockstar Games. Jednak te przecieki i plotki dają ekscytujący wgląd w to, co może zaoferować kolejna część serii Grand Theft Auto. Czekajcie na więcej oficjalnych informacji!

Źródło: sirusgaming.com