Wyciek zwiastuna Grand Theft Auto 6 rozczarowujący, mówi dyrektor generalny Take-Two

Grand Theft Auto 6: Aktualizacje dotyczące nadchodzącej premiery od Take-Two Interactive

Po raporcie finansowym firmy za rok 2024/2025 dyrektor generalny Take-Two Interactive, Strauss Zelnick, przedstawił aktualne informacje na temat Grand Theft Auto 6. Premiera obecnie zaplanowana na przyszły rok, wyjaśnił, że jest mało prawdopodobne, aby pojawiła się ona przed kwietniem 2025 r. Pomimo ogromnego szumu wokół gry tytuł, który do tej pory miał ponad 174 miliony wyświetleń, jak Zelnick zareagował na fakt, że zapowiedź taśmy wyciekła przed jej oficjalnym ujawnieniem? Dla tych, którzy nie wiedzą, Rockstar Games ustaliło konkretną godzinę i datę ujawnienia zwiastuna, ale wcześniej wyciekł on na Twittera. Doprowadziło to do natychmiastowego udostępnienia oficjalnego zwiastuna.

W rozmowie z IGN przed rozmową finansową z Take-Two Zelnick powiedział, że to „rozczarowujące”, ale nie jego zdaniem zaszkodzi to zespołowi. „To niesamowite, kiedy ogłoszenie zwiastuna jest wielką wiadomością, a potem byliśmy bardzo zadowoleni, gdy zwiastun zrobił furorę w Internecie… więc nie mogliśmy być szczęśliwsi ani bardziej podekscytowani”. Jeśli chodzi o wyciek, nadal jest on rozczarowujący dla zespołu, ale ostatecznie nie sądzę, że nam zaszkodził. »

Pierwszy wyciek, z którym miał do czynienia tytuł, miał miejsce we wrześniu 2022 roku i obejmował ponad 50 minut materiału, który wyciekł. Haker Arion Kurtaj, członek Lapsus$, został oskarżony o bycie odpowiedzialnym, ale później uznano, że nie może stanąć przed sądem. Po wycieku Take-Two zapewniało, że nie miało to wpływu na rozwój gry.Grand Theft Auto 6 ukaże się na Xbox Series X/S, PS5 i PC. Zelnick podkreślił, że zespół „dąży do perfekcji, a kiedy uznamy, że dokonaliśmy optymalizacji twórczej, nadszedł czas na wydanie gry”.

Źródło: gamingbolt.com