Wyciek z rozgrywki GTA 6 potwierdza największą plotkę o grach

Przygotuj się, bo GTA VI powraca i jest gotowe do inwazji na Vice City! Nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale w Internecie zaczęły już krążyć przecieki, które dają nam ekscytujący wgląd w to, czego możemy się spodziewać w kolejnej odsłonie tej kultowej serii.

Brak oficjalnego potwierdzenia, ale obiecujące wskazówki

Choć Rockstar nie potwierdził jeszcze żadnych szczegółów na temat GTA VI, już wiele wskazuje na to, że akcja gry będzie rozgrywać się w Vice City. W sieci pojawiły się nieoficjalne filmiki z rozgrywki, przedstawiające kultowe lokacje w Miami, na których wzorowane jest Vice City. Odniesienia są jasne i chociaż Rockstar próbował je szybko usunąć, nadal tam są, podsycając spekulacje fanów.

Od czasu premiery ostatniej gry z serii, GTA V, krążą plotki na temat miejsca akcji kolejnego dzieła. Niektóre źródła podają, że mogliśmy odwiedzić kilka miast i wsi, zapewniając jeszcze większe wrażenia z rozgrywki niż w poprzednich odsłonach. Jednak Vice City pozostaje ulubioną lokalizacją fanów i wygląda na to, że Rockstar postanowił wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, wybierając je jako główne miejsce akcji GTA VI.

Długo oczekiwany powrót

Vice City nie było jeszcze eksplorowane od czasu gry o tym samym tytule z 2002 roku, co czyni jego powrót ważnym wydarzeniem dla wszystkich fanów serii. Dzięki postępowi technologicznemu w ostatnich latach możemy spodziewać się imponującej rekonstrukcji tego legendarnego miasta na Florydzie. Szczegóły będą prawdopodobnie jeszcze bardziej realistyczne, możliwości rozgrywki większe, a zanurzenie jeszcze intensywniejsze.

Na ten moment nie podano oficjalnej daty premiery, ale fani mają nadzieję, że GTA VI zadebiutuje w 2023 roku. Biorąc jednak pod uwagę często wydłużane przez studio deweloperskie terminy, lepiej zachować ostrożność i nie mieć zbyt wielu złudzeń. Tak czy inaczej, pewne jest, że GTA VI będzie obowiązkową pozycją dla wszystkich miłośników gier wideo, gotowych ponownie zanurzyć się w słonecznych ulicach Vice City.

Źródło: www.gamingbible.com