Wyciek z „GTA 6”: główny bohater powróci w kontynuacji gry? Spekulacje z najnowszej aktualizacji „GTA Online”.


„Grand Theft Auto VI” niedawno ujawnił przeciek dotyczący ogromnego rozwoju kontynuacji, skupiającego się na powrocie głównego bohatera „GTA V”, który wkrótce pojawi się w nadchodzącym tytule. Przecieki i spekulanci szybko zauważyli to na podstawie własnych słów Rockstar Games, szczególnie w przypadku ostatniej aktualizacji „GTA Online”, którą firma porzuciła.

Chociaż ten wyciek może być strzałem w dziesiątkę, biorąc pod uwagę, że wydarzenia z „GTA V” miały miejsce w fikcyjnej wersji Rockstar w Los Angeles w Kalifornii, przecieki nadal skupiają się na najnowszych informacjach.

„GTA 6 Leaks”: główny bohater „GTA V” powraca w sequelu

(Zdjęcie: gry Rockstar)

Według ComicBook Gaming, najnowsza aktualizacja „Grand Theft Auto Online” od Rockstar doprowadziła ludzi do możliwego powrotu głównego bohatera do kontynuacji gry. Istnieje trzech głównych bohaterów „GTA V”, których użytkownicy mogą wybierać i grać, w tym Michael De Santa, Franklin Clinton i Trevor Phillips.

Jednak spośród tych trzech, jedno nazwisko zostało wyróżnione w aktualizacji gry online, a Trevor Phillips został wspomniany przez firmę w debiucie najnowszej historii „Los Santos Drug War”.

W komunikacie napisano: „Ron Jakowski jest tak paranoiczny, że przyjaciele mówią, że wyścieła wnętrze swojego kapelusza wiadro folią aluminiową, ale tym razem Nerwowy Ron ma coś naprawdę na rzeczy. Po odejściu Trevora odkrył obskurny psychodeliczny podziemny świat Fooliganz. Wkrótce skontaktuję się z tobą z zaproszeniem i dostaniesz szansę dołączenia do cyrku.

ComicBook Gaming argumentował, że wzmianka o Trevorze w aktualizacji sprawiła, że ​​​​ludzie zastanawiali się, dokąd udała się postać, może do Vice City, lub tylko wyjaśniając, że nie będzie w grze ze swoim kumplem, Nerwowym Ronem.

Przeczytaj także: Rockstar Games wyłączyło komentarze w mediach społecznościowych, aby ponownie uniknąć wycieków „GTA 6”.

Najnowsza aktualizacja Rockstar Games w „GTA Online”

Najnowsza aktualizacja „GTA Online” daje graczom szansę doświadczenia innego trybu fabularnego w grze, w którym „Los Santos Drug Wars” koncentruje się na trzech różnych postaciach do grania. Skupia się na nowym gangu o nazwie „The Fooliganz”, w tym jego przywódcy, Daxie; mięsień zespołu, Luchadora; Labrat, chemik zespołu; i Nerwowy Ron.

Franczyza „Grand Theft Auto”.

W serii „Grand Theft Auto” jest obecnie szesnaście gier i nie wiadomo, kiedy firma planuje wydać swoją 17. grę, która będzie kontynuacją głównych wydań instalacyjnych. W ciągu ostatnich miesięcy i lat pojawiły się masowe spekulacje na temat słynnego „Grand Theft Auto 6”, ponieważ fani już nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o następnej grze.

Pomimo silnej presji ze strony fanów i entuzjastów serii, Rockstar Games milczy na temat rozwoju gry, wciąż nie mając żadnych zwiastunów, potwierdzeń ani ujawnień dotyczących następnej gry.

W zeszłym roku firma Rockstar wypuściła masową produkcję, ale nie jest to kontynuacja jej serii, ale zremasterowana trylogia słynnych tytułów firmy, która sprawiła, że ​​seria odniosła światowy sukces. Zawierał „Grand Theft Auto III”, „Grand Theft Auto: San Andreas” i „Grand Theft Auto: Vice City”, w które można teraz grać na nowoczesnych konsolach do gier.

Rockstar Games miało dużo czasu od premiery „GTA V” w 2013 roku, a biorąc pod uwagę, że w przyszłym roku kończy prawie dekadę, gracze już chcą jej kolejnej instalacji.

Jednak gracze muszą poczekać na oficjalne potwierdzenie i to, co przyniesie wkrótce, z przeciekami takimi jak Trevor, które pojawią się w kontynuacji i innymi pozostałymi spekulacjami, które należy wziąć z przymrużeniem oka.

Powiązany artykuł: „Grand Theft Auto” srebrzy się: franczyza świętuje 25. rocznicę, czego można się spodziewać w „GTA Online”

Izajasz Ryszard

ⓒ 2022 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Źródło : https://www.techtimes.com/articles/285057/20221216/gta-6-leak-main-character-return-sequel-game-speculations-latest.htm