Wyciek „GTA 6” to złe wieści dla fanów: rozwój gry nazywany „chaotycznym” po wielokrotnych restartach!


Niedawno niezawodny przeciek zrzucił bombę na temat „Grand Theft Auto 6” i nazwał go „najbardziej chaotycznym projektem” w Rockstar Games. „GTA 6” był najwyraźniej wielokrotnie restartowany i obecnie nie jest bliski ukończenia.

Prawdopodobnie „Grand Theft Auto” jest jedną z najlepiej sprzedających się serii gier w historii gier. Jego ostatnie wydanie, „GTA 5”, ma ponad dekadę, ale nadal jest jedną z najczęściej granych gier na rynku. Z tego powodu wielu graczy spodziewa się najnowszej odsłony o nazwie „GTA 6.”.

Należy jednak pamiętać, że Rockstar Games nigdy nawet nie potwierdziło istnienia „GTA 6” w tym dziesięcioletnim oczekiwaniu. Chociaż wielu uważa, że ​​jest w fazie rozwoju, nie ogłoszono żadnej oficjalnej aktualizacji gry. Niedawno przeciek Rockstar wyjaśnił, dlaczego tak się dzieje.

Aktualizacja rozwojowa „GTA 6”: wiele problemów z ponownym uruchomieniem

Reporter Rockstar Mag, Chris Klippel, opowiedział o rozwoju gry we francuskim filmie na YouTube. Źródła z GameMe + przetłumaczyły fragmenty klipu.

Klippel powiedział, że gra była „po prostu wielkim bałaganem. Mogę powiedzieć, że została dla mnie potwierdzona – i nie mogę wchodzić w szczegóły – jak dotąd jest to najbardziej chaotyczny projekt Rockstar od czasu jego powstania”. Podkreślił, że trudności poniesione w „GTA 4” i „Red Dead Redemption 2” były znacznie łatwiejsze do opanowania niż w „GTA 6.”.

Gra podobno przeszła wiele restartów, szczególnie na poziomie scenariusza. Oznacza to, że funkcje takie jak narracja, ustawienia, mapa i postacie podlegają ciągłym zmianom. Te restarty najwyraźniej miały miejsce „kilka razy od 2014 roku”. Zakrojone na dużą skalę zmiany utrudniają również Rockstar Games lub wyciekom ujawnienie jakichkolwiek dokładnych informacji na temat tytułu.

Kolejnym ważnym problemem związanym z rozwojem gry lub jego brakiem było odejście w zeszłym roku współzałożyciela Rockstar Games, Dana Housera. „GTA 6” zostało ponownie uruchomione po wydarzeniu.

Przeczytaj także: Potwierdzono wymagania „Call of Duty Vanguard” na PC; Jak wstępnie załadować grę

Rockstar Games utknął w bałaganie rozwoju

Oprócz „GTA 6” GameRant wskazał, że Rockstar Games było zajęte wieloma innymi projektami.

Jednym z nich jest „Grand Theft Auto Trilogy”, remaster, który ukazał się na początku tego roku. Jak wskazuje nazwa, trylogia zremasterowała trzy wydane wcześniej gry z serii.

Drugim projektem jest remaster „Red Dead Redemption”. Fani już spekulują, że uzyskano by coś więcej niż tylko zwiększenie rozdzielczości, ale także znaczące ulepszenie, które mogłoby zawierać nowe zasoby graficzne w klasycznej grze.

Jeśli Rockstar Games zajmuje się tymi dwoma, wyjaśniałoby to, dlaczego firma nie ma czasu na rozwijanie ogromnego świata „GTA 6”. Niektóre plotki już spekulują, że gra może zostać wydana dopiero w 2025 roku.

Jak wcześniej wspomniano, Rockstar Games nie podało oficjalnej aktualizacji na ten temat. Wszystkie te aktualizacje to czyste przecieki i spekulacje, więc czytelnicy powinni przyjąć to z przymrużeniem oka. Fani mogą poczekać trochę dłużej na więcej aktualizacji w grze „GTA 6”.

Powiązany artykuł: „GTA 6” – data premiery, przecieki: nowe plotki przemawiają za rozmowami o lokalizacji w Ameryce Południowej, poważne ulepszeniaSource : https://www.itechpost.com/articles/107623/20211102/gta-6-leak-bad-news-fans-game-development-called-chaotic.htm