Wyciek GTA 6: każdy nowy sekret, postać i pisanka z Vice City


Przeciek potwierdził nowych bohaterów GTA 6 (fot. Rockstar Games)

Bez oficjalnej daty premiery ani zwiastuna na horyzoncie, GTA 6 doznało ogromnego przecieku w weekend – ale czego właściwie się dowiedzieliśmy?

W jednym z największych przecieków, jakie kiedykolwiek widział świat gier wideo, pojawił się haker ponad 100 filmów i zrzutów ekranu z Grand Theft Auto 6, a nawet grozi wyprzedaniem kodu źródłowego – doprowadzając fanów i dewelopera Rockstar Games do krachu.

Od tego czasu nie tylko pozornie ujawniono tożsamość hakera, ale Rockstar potwierdził wyciek i potwierdził, że nie przesunie daty premiery gry.

Pomimo rozmiaru hacka i faktu, że wszyscy umierali, aby dowiedzieć się więcej o GTA 6, wyciek nie zawierał żadnych wielkich rewelacji – ale teraz, gdy fani mieli czas na zapoznanie się z informacjami, jest więcej tajemnic niż się początkowo pojawiło.

Czy GTA 6 toczy się w Vice City?

Odnowiona wersja kultowego Vice City wydaje się być główną lokacją w grze, po raz pierwszy od czasu GTA: Vice City Stories w 2006 roku.

Tym razem mapa inspirowana Miami Beach będzie bardziej realistyczna, a sądząc po ujawnionym materiale, wydaje się, że jest osadzona w czasach współczesnych, a nie w latach 80. – podążając śladami zmodernizowanego Liberty City i Los Santos.

Jeśli jednak jesteś jednym z Grand Theft Auto OG i chciałbyś ponownie przeżyć kształtujące wrażenia, jakie oferowała wersja noughties, możesz wrócić do znanych miejsc, takich jak Vice Beach, Malibu Club, hotel Ocean View i Małe Haiti.

Niektóre z innych obszarów, które również będziesz mógł eksplorować, obejmują duże centra miast, obszary wiejskie, a nawet niektóre bagna pokryte aligatorami.

zrzut ekranu z vice city

Vice City opiera się na Miami i Miami Beach (zdjęcie: Rockstar Games)

Wyciekły klip pokazuje również, że wczesna misja odbędzie się w klubie ze striptizem, co nie jest niezwykłą scenerią dla gry GTA.

Jeśli chcesz dalej odkrywać wodne miejsca w Vice City 2.0, będziesz miał okazję jeździć łodziami powietrznymi po morzu, a nawet nurkować.

Chociaż bądź ostrożny, gdy staniesz twarzą w twarz z aligatorami z Florydy, a także z dzikami i szopami, jakby policja cię nie dopadła, mogą. GTA 6 wydaje się zwiększać ilość dzikiej przyrody, dzięki materiałom pokazującym opcje debugowania związane z oswajaniem zwierząt, takich jak psy i konie, a także łowiska i sklepy z przynętami.

Wygląda na to, że może czerpać pewne wskazówki z Red Dead Redemption 2, na które nikt nie będzie narzekał.

Kim są główni bohaterowie GTA 6?

Wcześniej plotki już sugerowały, że GTA 6 ma dwóch głównych bohaterów: mężczyznę i kobietę w związku w stylu Bonnie i Clyde.

Plotkę potwierdza przeciek, który wydaje się nawet ujawniać ich imiona jako Jason i Lucia – jak wspomniano w niektórych menu debugowania widocznych w ujawnionych filmach.

Para wydaje się dzielić część swoich zapasów, co jest nowością w GTA, podobnie jak fakt, że Lucia jest bohaterką Latynoski.

wizerunek kobiecej postaci GTA 5

Do tej pory postacie kobiece w GTA były tylko ozdobą okna (zdjęcie: Rockstar Games)

Jeśli obejrzysz klipy przedstawiające tę parę, zobaczysz, że dwójka bohaterów jest już dość dopracowana, zawierając nowe animacje i ruchy.

Na przykład po raz pierwszy postacie GTA 6 będą mogły leżeć całkowicie płasko na podłodze, a podczas strzelania można nawet zobaczyć, jak odbijają pociski bronią i rękami.

Jaka jest nowa rozgrywka? GTA 6?

Podobnie jak w GTA 5, pojawi się koło broni, z którego możesz wybierać różne pistolety i materiały wybuchowe. Wydaje się, że jeden nowy przedmiot to środki przeciwbólowe lub podobne, co oznacza, że ​​podczas walki mogą zostać udostępnione wzmocnienia zdrowia lub przedmiotów.

Wygląda na to, że twoja postać będzie w stanie łatwo podnosić i upuszczać broń, co będzie dużą pomocą, jeśli zostaniesz złapany w środku strzelaniny policyjnej.

Zmodernizowano system uzbrojenia w GTA 5 (zdjęcie: Rockstar Games)

Wygląda na to, że większe pistolety, takie jak strzelby i karabiny, nie pojawią się znikąd, gdy ich potrzebujesz, ale raczej będziesz je nosić na plecach, dzięki czemu gra będzie bardziej realistyczna.

Mówiąc o urzeczywistnieniu GTA 6, kradzież samochodów i ucieczka będą miały również większe konsekwencje. Policja wygląda na bardziej zorganizowaną w przeciekach, biorąc pod uwagę, że kiedy Lucia wsiada do samochodu podczas spotkania twarzą w twarz z niektórymi glinami, gra pokazuje, że będą wiedzieć, jakim samochodem użyła po jej ucieczce.

Jakie sekrety i pisanki będą w GTA 6?

To wiele słynnych pisanek w istniejących grach Grand Theft Auto i wygląda na to, że GTA 6 będzie kontynuowane z wieloma tymi samymi pomysłami.

Latające spodki zdecydowanie powracają, wraz z wzmianką o Skunk Ape, znanym również jako Florida Bigfoot.

Nagranie, które wyciekło, zawierało również wzmiankę o zmumifikowanej starszej pani, nawiedzonym magazynie, odbywającej duchową podróż, a nawet robotach seksualnych – które mogą pozbawić striptizerki pracy.

GTA 5 UFO

Rockstar od dawna ma obsesję na punkcie UFO (zdjęcie: GTA Wiki)

Miejmy nadzieję, że Rockstar nie usunie żadnej zawartości pokazanej w przeciekach po wydaniu finalnej gry, ale nie ma gwarancji, że cokolwiek z hacka dostanie się do ostatecznej wersji gry, zwłaszcza że Rockstar będzie wiedział, że ludzie już są świadomi tego.

Z pewnością pojawi się też o wiele więcej lokacji, zwierząt i dziwnych zadań pobocznych, biorąc pod uwagę, że nie pojawi się ona na ekranie przez co najmniej dwa lata.

Na razie miejmy nadzieję, że przeciek skłoni Rockstar do ujawnienia w końcu oficjalnych informacji na temat GTA 6 lub nawet zrzucenia zwiastuna.

E-mail gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: GTA 6 „wyciek zidentyfikowany” przez innych hakerów, którzy twierdzą, że zhakował również Ubera i Nvidię

WIĘCEJ: GTA 6 nie będzie opóźnione, mówi Rockstar, jak potwierdził hack

WIĘCEJ : Diablo 4 dołącza do GTA 6, gdy wycieka 40 minut materiału

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6329c07b9efa4941a6290f9dc90bd381&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F09%2F20%2Fgta-6-leak-every-new-secret-character-easter-egg-from-vice-city-17416142%2F%3Fico%3Drelated-posts&c=7316691384184890205&mkt=fr-fr