Wybuchowe nowe funkcje i cele wysokiego ryzyka w następnej aktualizacji GTA Online

Ekscytujące wieści pojawią się w GTA Online tego lata wraz z dużą aktualizacją na horyzoncie. Gracze będą mogli wyruszyć na polowanie na nagrody, oczyścić południowe San Andreas i cieszyć się wszelkiego rodzaju nowymi funkcjami. Dowiedzmy się razem, co nas czeka w następnej aktualizacji.

Aktualizacje twórców

Dla Twórców dostępnych będzie wiele nowych narzędzi. Teraz testowanie wyścigów będzie łatwiejsze, Twórcy będą mogli rozpocząć testowanie w dowolnym wybranym punkcie kontrolnym. Będą mieli także możliwość wzięcia udziału w wielu rundach wyścigów drag, zanim ogłoszą zwycięzcę. Wprowadzono wiele ulepszeń, aby umożliwić społeczności tworzenie i udostępnianie zapierających dech w piersiach wyścigów, deathmatchów i wielu innych.

Lepsze wrażenia z gry

Ta aktualizacja jest także okazją do ulepszenia różnych aspektów gry poprzez uwzględnienie opinii graczy. Na przykład zwiększono limit czasu dla misji sprzedaży, aby ułatwić graczom solo sprzedawanie motocyklistów i dozbrojenia. Podczas uruchamiania większości misji przekąski uzupełniają się automatycznie. Dodatkowo, podstawowe wypłaty zostaną zwiększone dla tych, którzy biorą udział w wyścigach na otwartych kołach, pracy w taksówkach i wielu misjach kontaktowych.

Członkowie GTA+

Dzięki tej aktualizacji subskrypcja GTA+ stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Członkowie korzystający z PlayStation 5 i Xbox Series X/S będą mogli bezpłatnie zdobyć nowy samochód Överflöd Pipistrello (Super) po udostępnieniu letniej aktualizacji. W sierpniu tego roku członkowie będą co miesiąc otrzymywać dodatkową premię w wysokości 1 000 000 GTA $, oprócz zwykłych 500 000 GTA $ i innych korzyści dostępnych tylko dla członków.

Nie możesz się doczekać kolejnej aktualizacji? GTA Online dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: www.bing.com