Wszystko, co wiemy o GTA 6: Podsumowanie przecieków

GTA 6: Wszystko, co musisz wiedzieć o tej nowej, rewolucyjnej grze wideo

Rockstar Games przygotowuje się do premiery swojej kolejnej dużej gry w 2025 roku. Grand Theft Auto 6, czyli GTA 6, to nadchodząca przygodowa gra akcji z otwartym światem, będąca kontynuacją GTA 5 z 2013 roku. Zwiastun GTA 6 został wydany w zeszłym roku i pobił rekord większości wyświetleń w ciągu 24 godzin w przypadku teledysku innego niż muzyczne. Choć dało nam to pierwszy wgląd w świat GTA 6, nie ma zbyt wielu informacji na temat tego, co gra może zaoferować. To powiedziawszy, przecieki i plotki sugerują, że wkrótce pojawi się kilka funkcji zmieniających zasady gry. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o GTA 6.

Kim są bohaterowie?

W zwiastunie potwierdzono, że w GTA 6 pojawi się dwóch grywalnych bohaterów, w tym główna bohaterka, która po raz pierwszy pojawi się w uniwersum 3D GTA. Te dwie postacie to Lucia i anonimowy mężczyzna, który według przecieków ma na imię Jason. Chociaż ujawniono niewiele szczegółów, obie postacie popełniły kilka przestępstw, co wskazywało na możliwy związek w stylu Bonnie i Clyde’a.

Gdzie toczy się gra?

Rockstar Games przywróciło Grand Theft Auto do Vice City, stanowiąc jego własną fikcyjną wersję Miami, ale nie po raz pierwszy. Vice City zostało po raz pierwszy wprowadzone w GTA: Vice City w 2002 roku. Otwarty świat GTA 6 rozgrywa się w stanie Leonida i będzie zawierał kultowe lokalizacje z poprzedniej gry, takie jak plaże Vice, hrabstwo Kelly, Hamlet, Port Gellhorn , i więcej. Take-Two Interactive, spółka-matka Rockstar Games, ogłosiła: „Grand Theft Auto VI wyrusza do stanu Leonida, gdzie znajdują się zalane neonami ulice Vice City i nie tylko, w największej i najbardziej wciągającej grze Grand Theft Seria automatyczna. »

Jakie są nowe funkcje?

Jak widać na zwiastunie GTA 6, w grze pojawi się ogromna gama pojazdów. Oprócz tradycyjnych pojazdów, takich jak samochody, ciężarówki, łodzie, samoloty, helikoptery, rowery, jednostki pływające i jachty, w GTA 6 mogą pojawić się także czterokołowce, dwupłatowce, wodoloty, amfibie, monster trucki i liniowce oceaniczne. W grze można również mocno położyć nacisk na dostosowywanie samochodów, łącznie z możliwym powrotem wyścigów ulicznych. Gracze mogli także brać udział w spotkaniach samochodowych. W GTA 6 pojawią się także trzy gangi, z czego dwa zostały już nazwane. Jest też mnóstwo zwierząt, a krokodyle i psy są już widoczne w zwiastunie. I tak, w GTA 6 pojawią się także DJ-e.

Na tym się kończy, obejrzyj następną część.

Źródło: www.bing.com