Wszystko, co warto wiedzieć o GTA 6: najnowsze przecieki i informacje

Grand Theft Auto 6: Wszystkie najnowsze informacje

Rockstar Games przygotowuje się do premiery swojej kolejnej gry w 2025 roku. Grand Theft Auto 6, czyli GTA 6, to nadchodząca przygodowa gra akcji z otwartym światem, będąca kontynuacją GTA 5 wydanego w 2013 roku. Zwiastun GTA 6 został opublikowany wydany w zeszłym roku i pobił rekord większości wyświetleń w ciągu 24 godzin w przypadku teledysku innego niż muzyka. Choć dało nam to pierwsze spojrzenie na świat GTA 6, nie ma zbyt wielu informacji na temat tego, co gra może zaoferować. To powiedziawszy, przecieki i plotki sugerują, że nadejdzie kilka funkcji zmieniających zasady gry. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o GTA 6.

Kim są bohaterowie?

W zwiastunie potwierdzono, że GTA 6 będzie miało dwóch grywalnych bohaterów, w tym po raz pierwszy w uniwersum 3D GTA bohaterkę żeńską. Te dwie postacie to Lucia i anonimowy mężczyzna, który ujawnia imię Jason. Chociaż ujawniono niewiele szczegółów, pokazano, że obie postacie popełniają liczne przestępstwa, co sugeruje możliwy związek w stylu Bonnie i Clyde’a.

Gdzie znajduje się gra?

Rockstar Games przywróciło Grand Theft Auto do Vice City, własnej fikcyjnej wersji Miami, ale nie jest to pierwszy raz. Vice City zostało po raz pierwszy wprowadzone w GTA: Vice City w 2002 roku. Otwarty świat GTA 6 znajduje się w stanie Leonida i będzie obejmował kultowe lokalizacje z poprzedniej gry, takie jak Vice Beaches, Kelly County, Hamlet, Port Gellhorn i nie tylko .

Jakie są nowe funkcje?

Jak widać na zwiastunie GTA 6, w grze pojawi się ogromna gama pojazdów. Oprócz tradycyjnych pojazdów, takich jak samochody, ciężarówki, łodzie, samoloty, helikoptery, motocykle, narty wodne i jachty, GTA 6 może zawierać także quady, dwumiejscowe samoloty, łodzie wiosłowe, amfibie, monster trucki i liniowce. W grze może pojawić się również dostosowywanie samochodów, być może wraz z powrotem wyścigów ulicznych. Gracze mogli także brać udział w spotkaniach samochodowych. W GTA 6 pojawią się także trzy gangi, z czego dwa zostały już nazwane. Jest też mnóstwo zwierząt, a krokodyle i psy można już zobaczyć w zwiastunie. I tak, w GTA 6 pojawią się DJ-e.

Jak widać na zwiastunie, w GTA 6 pojawią się także sieci społecznościowe. Posty w mediach społecznościowych są widoczne, a gracze mogą potencjalnie filmować siebie i publikować klipy w Internecie, aby świat mógł je zobaczyć. Dodatkowo niewykluczone, że w GTA 6 będzie możliwe śledzenie wydarzeń w czasie rzeczywistym, gdyż w zwiastunie zaprezentowano nagrania przedstawiające zbrodnie popełniane przez bohaterów.

Chociaż otwarty świat GTA 6 jest reklamowany jako większy i lepszy niż w jakiejkolwiek poprzedniej grze Grand Theft Auto, oczekuje się, że będzie on również bardziej żywy i interaktywny. Według przecieków, Vice City z GTA 6 może zawierać dużą liczbę budynków, które gracze będą mogli nie tylko zwiedzać, ale także z którymi wchodzić w interakcję. Byłyby tam supermarkety, bary, kluby, lombardy, restauracje, a także apartamenty, które gracze mogliby odwiedzać.

Na jakich platformach ukaże się GTA 6?

Po latach oczekiwań w końcu znamy datę premiery GTA 6. Rockstar Games ogłosiło, że GTA 6 ukaże się w 2025 roku, czyli prawie 12 lat po premierze GTA 5. Firma zdradziła także, że ukaże się ono na PlayStation 5 oraz konsole Xbox Series X i S, co oznacza, że ​​gracze PC będą musieli poczekać, zanim będą mogli zagrać w kolejną grę Grand Theft Auto.

Źródło: www.bing.com