Wszystko, co musisz wiedzieć o GTA 6: funkcje, narzędzia i broń

WSZYSTKO, CO WIEMY O GTA 6: FUNKCJE, NARZĘDZIA I BROŃ

Rockstar Games w końcu ujawniło informacje na temat wyczekiwanego Grand Theft Auto 6 (GTA 6). Zwiastun gry ma ukazać się w grudniu, co zbiegnie się z 25. rocznicą powstania Rockstar Games.

Narzędzia oczekiwane w GTA 6

Z przecieków wynika, że ​​GTA 6 będzie zawierało automatyczne pokrętło, kij bilardowy, różne kije golfowe, łom i narzędzie tnące do otwierania bram, ogrodzeń i kontenerów. Gracze mogą również mieć dostęp do wąskiego Jima, aby otwierać starsze samochody. W przypadku nowszych pojazdów może być wymagane obejście immobilizera. Dodatkowo urządzenie zagłuszające śledzenie może pozwolić graczom uniknąć wykrycia przez policję, blokując wysyłanie i odbieranie sygnałów przez urządzenia GPS.

Przedmioty do odzyskiwania zdrowia i inne narzędzia

W GTA 6 gracze mogli uzyskać dostęp do przedmiotów przywracających zdrowie, takich jak żywność, napoje, środki przeciwbólowe i zestawy urazowe. Papierosy mogą zapewnić przypływ adrenaliny lub wytrzymałości. Inne przedmioty mogą obejmować latarkę, napęd USB i lornetkę. Obaj bohaterowie GTA 6 mogli nosić torby podróżne lub plecaki do przechowywania pieniędzy, złota i materiałów eksploatacyjnych.

Broń występująca w GTA 6

GTA 6 może zawierać broń podobną do tej z GTA 5, taką jak wyrzutnia rakiet, kompaktowy pistolet maszynowy, karabin szturmowy, nóż i strzelba. Dodatkowa broń może obejmować karabinek, granat błyskowy, kij baseballowy, ciężki karabin maszynowy, strzelbę, granat dymny i pistolet polimerowy. Przecieki sugerują również, że GTA 6 mogłoby obejmować możliwą zmianę mechaniki kradzieży samochodów, złożone animacje postaci oraz dwójkę głównych bohaterów o imieniu Jason i Lucia. Akcja gry mogłaby rozgrywać się w Vice City.

Źródło: www.bing.com