Wszystkie te wspaniałe gry pozostają w ramach Game Pass, pomimo odejścia GTA V

Grand Theft Auto V wkrótce opuści Xbox Game Pass

Jeśli obecnie grasz w Grand Theft Auto V lub GTA Online w ramach Game Pass, być może będziesz musiał zakupić kopię, aby móc dalej rozwijać swoje przestępcze przedsięwzięcie. Saga kryminalna studia Rockstar opuści Xbox Game Pass za około dwa tygodnie.

GTA V jest stałym subskrypcją Game Pass i w przeszłości pojawiło się w serwisie kilka razy. Wydany pierwotnie na PS3 i Xbox 360 w 2013 roku, imponujący tryb dla jednego gracza GTA V przedstawia wyczyny trzech przestępców, których losy splatają się w rozległym świecie Los Santos. Od chwili premiery tryb online również rozwija się.

Alternatywy do sprawdzenia

Jeśli nie możesz się doczekać eksploracji gwiazd, możesz w końcu się przełamać i sprawdzić Starfield. Jeśli jednak szukasz science fiction i nie przeszkadza Ci nieco bardziej liniowe doświadczenie, które ma również poczucie humoru, zalecamy zapoznanie się z The Outer Worlds.

Wreszcie, chociaż skala ich światów jest nieco bardziej ograniczona niż w GTA, jeśli szukasz więcej dramatu kryminalnego, gorąco polecamy sprawdzenie jednej z gier Yakuza, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Grand Theft Auto V pozostawia pustkę, ale jest więcej do odkrycia

Grand Theft Auto V niewątpliwie będzie brakować po opuszczeniu Game Pass, ale pod jego nieobecność jest w co grać.

Kup Xbox Game Pass: Amazon | Najlepszy zakup | Przystanek gier.

Źródło: www.bing.com