Wszędzie gra byłego producenta GTA jest równie ambitna, co niejasna


Leslie Benzies nie był w stanie sam stworzyć gry Grand Theft Auto. Ale Benzies odegrały ogromną rolę w ich tworzeniu. Jako były prezes Rockstar North był liderem deweloperów w GTA 3 od początku aż do GTA 5, a nawet GTA Online. Wszyscy słuchają, kiedy Benzies mówi.

Szkoda, że ​​Everywhere potrzebował gry NFT.

W zeszłym roku Benzies dołączył do Geoffa Keighleya na Gamescom Opening Night Live, aby opowiedzieć historię Everywhere, ambitnego i niejasnego tytułu, który jest również mylący i interesujący.

Keighley po raz pierwszy zaangażował się w dwugodzinną transmisję na żywo ze światową premierą Everywhere, którą pochwaliła się branża gier. Zbudował Rocket Boy Games, jeden z twórców opisał tę grę jako płynną rozgrywkę dla wielu graczy, której celem jest zbudowanie zupełnie nowego świata dla następnej generacji graczy. Studio użyło więcej słów, takich jak: otwarty świat, który można budować w każdym kierunku. Skupiono się na „cyfrowej realizacji siebie”.

TLDR; Wszystko jest czymś, aby spróbować stworzyć tę samą grę.

Jeśli cokolwiek innego, to jeszcze nie jest za późno, aby Everywhere wycofało się i wydało ją jako grę niezwiązaną z NFT.

Nie do końca, czym jest wszystko inne, jest nieznane. Nie użyliśmy żadnej rzeczywistej rozgrywki, chyba że podziwiamy rzeczywistą rozgrywkę lub animujemy twoją animację. Cała prezentacja była pełna bzdur o tym, jak programiści chcą stworzyć ładniejszą i bardziej solidną platformę dla twórców niż, powiedzmy, Fortnite i Roblox. Istnieje argument, że nieporozumienie spowodowało, że ukryłem, co to jest, że Wśród wszystkich jest gra NFT.

Branża gier ma złą opinię na temat NFT. Mimo swojej nazwy, Benzies zasługuje na wątpliwość. Zarabia na życie, tworząc niektóre z przełomowych i najbardziej kontrowersyjnych gier w branży. Jednocześnie nie możemy powstrzymać się od zgłaszania naszych obaw o to, co chce zrobić z Wszędzie.

Microsoft i Valve mieli nieprzyjemne rzeczy na temat NFT. Niektóre firmy się zmieniają, jak Ubisoft i Blizzard. Square Enix jeszcze nie przybyło, ale to dopiero czas. Nawet dyrektor generalny Take-Two Interactive, Strauss Zelnick, już potwierdza, że ​​firma jest w stanie na razie trzymać się z dala od NFT po wyrażeniu swojego poparcia dla technologii.

Jeśli Benzies będzie nalegał na przebicie się z Everywhere, będzie największym nazwiskiem w NFT, pokonując dr Disrespect ogromną przewagą.Źródło : https://game-news24.com/2022/08/25/everywhere-the-game-by-a-former-gta-producer-is-as-ambitious-as-it-s-vaguely/