Wskazówki Rockstar dotyczące otwarcia pracy, czym może być GTA 6


Vaga opisuje różne szczegółowe efekty, od deszczu po potężne eksplozje.

Rockstar Games ogłosiło niedawno nowe otwarcie pracy dla niezapowiedzianej gry, która wydaje się mieć wiele zniszczeń na dużą skalę, co może wskazywać na GTA VI. Vaga jest artystą efektów wizualnych i twierdzi, że pracownik będzie odpowiedzialny za pomoc w tworzeniu różnych efektów wizualnych różnych szczegółów w środowisku, aby stworzyć bardzo wciągający wszechświat.

Przede wszystkim warto zauważyć, że w ogłoszeniu o Grand Theft Auto VI w żadnym momencie nie wspomina się o Grand Theft Auto VI, ale duży nacisk kładzie się na rozwój efektów w „postacie, broń, pojazdy i nie tylko” nie pozostawia nam żadnych wątpliwości, że jest to kontynuacja serii GTA.

Zobacz minimalne i zalecane wymagania, aby uruchomić trylogię GTA na PC
Zalecane specyfikacje obejmują NVIDIA GeForce GTX 970 lub AMD Radeon RX 570

Zgodnie z opisem stanowiska, profesjonalista będzie odpowiedzialny za asystowanie w procesie tworzenia efektów scen, które będą: od deszczu po masowe wydarzenia masowego rażenia, takie jak „drapacze chmur spadające na ziemię”. Pokazuje to, jak Rockstar wydaje się kontynuować rozwój gry technicznie wyprzedzając swoje czasy, podobnie jak Red Dead Redemption 2 ze wszystkimi szczegółami oprócz GTA V, które pomimo tego, że trochę się starzeje, wcale nie jest złe, nawet jak na obecne standardy.

O samej liście na wakat niewiele zostało do powiedzenia. Nie ma zbyt wielu dodatkowych informacji, które mogłyby wskazywać na coś w GTA VI poza tym, czego już oczekują fani. Niestety nie możemy się już doczekać ogłoszenia tej gry w najbliższym czasie, ponieważ niektóre plotki sugerują, że może zostać wydany dopiero od 2025 roku.

Koalicja pokazuje, co Xbox Series X może zrobić z Unreal Engine 5

Koalicja pokazuje, co Xbox Series X może zrobić z Unreal Engine 5
Deweloper twierdzi, że w przyszłości będzie wykorzystywał te technologie w różnych projektach


– Kontynuuje po reklamie –

Dlatego główną atrakcją tych informacji jest spekulacja, w jaki sposób GTA VI zostanie zaprezentowane wizualnie, z nowymi technikami możliwymi dzięki mocy nowej generacji konsol. Teraz możemy to zobaczyć w demach Unreal Engine 5 z technologiami Nanite i Lumen, które tworzą niesamowite tekstury i efekty świetlne. Rockstar używa do swoich gier innego silnika, ale nie wątpię, że ma już w zanadrzu kilka nowych technologii.

…..

Myślisz o zakupie produktu przez Internet? Odkryj rozszerzenie Adrenaline Save dla Google Chrome. Jest bezpłatny i oferuje porównania cen w głównych sklepach i kupony, dzięki czemu zawsze możesz kupić w najlepszej cenie. Pobierz teraz.

Przez: Games Radar Źródło: Rockstar

Source : https://playcrazygame.com/2021/10/21/rockstar-job-opening-hints-at-what-gta-6-could-be/