Wskazówki dotyczące wycieku GTA 6 Mapa Vice City GTA 6 może być dwa razy większa od GTA 5


Wyciek GTA 6 ujawnił rozgrywkę, bohatera płci męskiej i żeńskiej oraz potwierdził lokalizację Vice City dla następnej gry piaskownicy Rockstar, ale przyglądając się drobnym szczegółom, wydaje się możliwe, że mapa GTA 6 może być dwa razy większa od Los Santos w GTA 5.

Wyciek GTA 6 z 18 września wydaje się być porażką dla fanów Rockstar Games i Grand Theft Auto, ale mimo to ujawnił szereg informacji na temat rozgrywki, mechaniki i postaci, a także potwierdził, że GTA powróci do Vice City. Różne lokalizacje, takie jak Ocean Drive i Washington Beach, można zobaczyć na znakach drogowych w filmach, ale tylko niewielka część mapy jest faktycznie eksplorowana. Niezależnie od tego, fani o orlim wzroku zaczęli układać, jak może wyglądać i funkcjonować mapa GTA 6, i spekulują, że może być dwukrotnie większa od GTA 5.

Filmy, które wyciekły, pokazują różne współrzędne graczy, mające na celu wskazanie programistom pracującym nad wersją kompilacji GTA 6 konkretnie, gdzie znajdują się na mapie. Korzystając z tych współrzędnych, fani GTA wierzą, że możliwe jest zbudowanie przeglądu rozmiaru i zawartości GTA 6. Jedna współrzędna, na przykład, wyświetla lokalizację gracza jako „-7191”. Chociaż sama geografia Vice City nie będzie idealnym prostokątem, prawdopodobnie cały świat gry GTA 6 zostanie zbudowany na prostokątnej siatce. Sugerowałoby to, że oprócz „-7191” będzie również „+7191”. Od tego momentu fani GTA 6 zaczęli budować obraz rozmiaru mapy.

„Jeśli jest -7191, zakładam, że będzie również +7191”, mówi Redditor Jumbo04. „O ile mogę znaleźć i założyć, możemy zobaczyć mapę 14,382 x 14,382 jednostek, jeśli założymy, że współrzędna 0,0 będzie środkiem mapy. Przyjrzałem się dobrze współrzędnym, gdy postać się poruszała i wydaje się, że jedna jednostka we współrzędnych szacuje się na około jeden metr. Jeśli współrzędna 0.0 znajdowałaby się na środku mapy, może to oznaczać, że całkowita powierzchnia może wynosić około 206,8 kilometrów kwadratowych lub 79,9 mil kwadratowych”.

Dla porównania Jumbo04 szacuje, że mapa GTA 5 ma około 80 kilometrów kwadratowych lub 31 mil kwadratowych. Jest to również liczba podana przez kanał YouTube MetaBallStudios, który wyprodukował film porównujący rozmiary map z różnych gier z otwartym światem.

Jeśli obliczenia z filmów o wyciekach z GTA 6 są dokładne, może to oznaczać, że nowa wersja Vice City będzie dwa razy większa – jeśli weźmiemy pod uwagę również wodę i wieś – niż Los Santos w GTA 5. Jumbo04 również zaczął grać. triangulować różne lokalizacje, które można znaleźć w nowym Vice City, oceniając, że lotnisko, centrum i kultowa Ocean Drive będą znajdować się w pobliżu centrum miasta, podczas gdy Key Island, podobnie jak w oparciu o Florida Keys, będzie znajdować się na dalekim południu . Możesz zobaczyć tę tymczasową mapę, stworzoną przez Jumbo04, na poniższym obrazku:

Wskazówki dotyczące wycieku GTA 6 Mapa Vice City GTA 6 może być dwa razy większa od GTA 5: Szkic możliwej mapy GTA 6

Byłoby to zupełnie inne niż oryginalne Vice City z 2002 roku, gdzie śródmieście znajduje się na przeciwległym końcu mapy niż lotnisko, a Ocean Drive na dalekim wschodzie. Ta gra podobno pierwotnie zawierała wersję wiejskiej Florydy o nazwie Gator Keys, ale została ona wycięta przed premierą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kolejnym projekcie Rockstar, sprawdź wszystko, co wiemy do tej pory o dacie premiery GTA 6, szczegółach i plotkach. Możesz także wypróbować jedne z najlepszych serwerów RPG GTA 5, aby jak najlepiej wykorzystać GTA Online, póki jeszcze możesz.Źródło : https://www.pcgamesn.com/grand-theft-auto-vi/map-gta-5