Wskazówki dotyczące planów DLC porzuconej historii do GTA 5 i Bully 2.

Ekscytujące informacje na temat porzuconej zawartości GTA 5 i Bully 2

Społeczność graczy odkryła odniesienia do baz danych ujawniające porzuconą zawartość z GTA 5 i innego klasyka Rockstar.

W oczekiwaniu na pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6 gwałtownie rośnie, pojawiły się nowe dowody dające wgląd w porzucone plany Rockstar dotyczące zawartości fabularnej do pobrania (DLC) dla Grand Theft Auto 5 i tajemniczego Bully 2.

Intrygujące odkrycia dotyczące GTA 5 i Bully 2

Najnowsze doniesienia wynikają z rzekomego wycieku pliku bazy danych Grand Theft Auto 5, który został dokładnie przeanalizowany przez społeczność graczy. Użytkownik Twittera @billsyliamgta, doceniając pracę dataminerów GTA, dzieli się wnioskami wskazującymi na istnienie w plikach Bully 2.

Dla niewtajemniczonych: Bully to wydawnictwo Rockstar z 2006 roku, którego bohaterem jest James „Jimmy” Hopkins, złośliwy student radzący sobie z wyzwaniami Bullworth Academy. Chociaż pod koniec XXI wieku w studiu Rockstar w Nowej Anglii pracowano nad kontynuacją, nigdy nie ujrzała ona światła dziennego. Fragmenty jego koncepcji trafiły jednak do innych dzieł Rockstara, w tym do Red Dead Redemption 2.

Ustalenia @billsyliamgty obejmują odniesienia do plecaka odrzutowego dla Trevora, grywalnej postaci z GTA 5. Rodzi to spekulacje, że plany z DLC trybu fabularnego mogły zostać ponownie wykorzystane w GTA Online, czego dowodem jest ekskluzywny plecak odrzutowy Thruster wprowadzony wraz z misjami Skok na koniec świata w 2018 r.

Brak znaczących DLC do fabuły GTA 5 rozczarował fanów, ponieważ Rockstar nadał priorytet lukratywnemu GTA Online, które nawet dziesięć lat po premierze nadal się rozwija.

Rewelacje na temat anulowanego trybu Cops 'n’ Crooks

Jednocześnie użytkownik Twittera @GlowDevs ujawnia odniesienia do CNC, rzekomo powiązanego z anulowanym trybem Cops 'n’ Crooks w GTA Online. Rozwój trybu został podobno wstrzymany po morderstwie George’a Floyda w 2020 roku, co odwróciło uwagę Rockstar.

Chociaż te rewelacje dają wgląd w przeszłe zamiary Rockstar, firma jest obecnie w pełni skupiona na Grand Theft Auto 6. Odkryte pliki dają do myślenia o tym, co mogłoby być w przypadku GTA 5, z DLC dla fabuły i kontynuacją Bully. Podczas gdy fani z niecierpliwością czekają na pierwszy zwiastun GTA 6 na początku grudnia, ciekawość nie znika, jakie alternatywne ścieżki mógłby obrać Rockstar.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat GTA 6, zapoznaj się z pełnym artykułem IGN „GTA 6: Wszystko, co wiemy”.

Źródło: www.bing.com