Wskazówka dotycząca wyników Take-Two sugeruje okno uruchamiania GTA 6 i zmieniającą zasady gry gangsterską zabawę

Grand Theft Auto VI w końcu jakieś wieści

Po ponad dziesięciu latach od premiery Grand Theft Auto V wreszcie zaczynają docierać do nas prawdziwe wieści na temat kolejnej odsłony legendarnej serii. Zwiastun wydany dwa miesiące temu pobił wszelkie rekordy, gromadząc ponad 93 miliony wyświetleń w ciągu 24 godzin, a obecnie osiągając 174 miliony wyświetleń i 11 milionów polubień na platformie. Nie trzeba dodawać, że emocje w związku z kolejnym symulatorem kryminalnym studia Rockstar Games osiągnęły szczyt.

Szczegóły dotyczące GTA VI

Teraz mamy nowe informacje na temat GTA VI dzięki prognozom Take-Two dotyczącym rocznych zysków za rok fiskalny 2025. Według VideoGamesChronicle, powołując się na analityków Wedbush Securities Nicka McKaya i Michaela Pachtera, Take-Two znacznie skorygowało w dół swoje szacunki zysków za rok fiskalny 2025, z w swoich początkowych komentarzach opiewających na 8 miliardów dolarów w maju do nieco ponad 7 miliardów dolarów. Rok finansowy 2025 Take-Two trwa od kwietnia 2024 do marca 2025.

Kiedy możemy się spodziewać meczu?

Co to znaczy ? Cóż, oznacza to, że zgodnie z naszymi wcześniejszymi oczekiwaniami premiera GTA VI prawdopodobnie nie nastąpi w 2024 roku. Prawdę mówiąc, nie ma nawet gwarancji, że premiera nastąpi w przyszłym roku. Ale jeśli tak się stanie, jest prawie pewne, że stanie się to po marcu. Analitycy twierdzą, że „nie mają powodów sądzić, że gra została przesunięta na rok 2025″, ale premiera gry nastąpi w kwietniu przyszłego roku najwcześniej. O wiele bardziej prawdopodobne jest, że tytuł ukaże się w drugiej połowie 2025 r., a na PC gracze prawdopodobnie będą musieli poczekać jeszcze dłużej.

Jednak to nie wszystkie złe wieści. Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej dotyczącej wyników finansowych dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick, powiedział: „Dążymy do perfekcji. Kiedy uznamy, że go zoptymalizowaliśmy, zaplanujemy jego wydanie. » Obecnie bardzo niewielu programistów może sobie pozwolić na harmonogram wydawania gier „kiedy gra będzie gotowa”, ale Rockstar z pewnością znajduje się na szczycie tej listy. Żadna gra w historii nie wywołała tyle emocji co GTA VI.

Plotki wokół GTA VI

Powodów do radości jest oczywiście mnóstwo. Słyszeliśmy szalone plotki na temat GTA VI, m.in., że będzie ono wykorzystywać zaawansowaną symulację sztucznej inteligencji dla pieszych, że będzie korzystać z najnowocześniejszych technologii grafiki i animacji oraz że zostanie wydane w szaleńczej cenie. Rzeczywiście, dyrektor generalny Zelnick podobno powiedział, że rok 2025 będzie „ogromny, wyjątkowy i rewolucyjny”. » Miejmy nadzieję, że gra sprosta oczekiwaniom.

Źródło: hothardware.com