Właściciele trylogii GTA mogą odebrać darmową grę, ale tylko na PC


Rockstar Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition spotkał się ze złymi recenzjami, gdy został wydany w październiku. Nawet Rockstar przyznał, że „zaktualizowane wersje tych klasycznych gier nie zostały uruchomione w stanie, który spełnia nasze własne standardy jakości lub standardy, których oczekują nasi fani” i obiecał rozwiązać wszystkie problemy techniczne i ulepszyć każdą z gier w pakiecie.

W rzeczywistości Trylogia GTA otrzymała już kilka poważnych aktualizacji, które usuwają ogromną liczbę błędów związanych z fizyką i grafiką gry. Jednak te klasyczne gry są nadal w kiepskim stanie, więc kupowanie ich teraz jest bardziej ryzykowne, ponieważ nie wiadomo, czy Rockstar w końcu będzie w stanie to odwrócić i naprawić wszystkie problemy.

Biorąc to pod uwagę, jeśli już kupiłeś Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, Rockstar daje ci teraz grę za darmo, którą możesz odebrać do przyszłego miesiąca. Promocja jest jednak dostępna tylko dla tych, którzy kupili trylogię na PC w sklepie Rockstar.

Fani, którzy chcieliby kupić trylogię, otrzymują teraz 20% zniżki oraz bonusową grę na PC lub wirtualną walutę w grze Rockstar. Następujące kwalifikujące się gry na PC są częścią oferty premiowej wyprzedaży świątecznej Rockstar: Grand Theft Auto V, LA Noire, Grand Theft Auto IV: Complete Edition, Bully: Scholarship Edition i Max Payne 3.

Ci, którzy posiadają już wszystkie darmowe gry będące częścią oferty lub po prostu ich nie chcą, mogą wybrać jedną z następujących opcji wirtualnej waluty: Karta gotówkowa Great White Shark 1 250 000 $ (Grand Theft Auto Online) lub 55 sztabek złota (Red Dead Online).

Klienci, którzy kupią wersję trylogii GTA na PC w sklepie Rockstar przed północą (czasu wschodniego) 6 stycznia 2022 r., mogą odebrać darmową grę lub wybrać jedną z ofert wirtualnej waluty.

Ponadto ci, którzy kupią trylogię GTA na PC w sklepie Rockstar przed północą (czasu wschodniego) 1 lipca 2022 r., automatycznie otrzymają dostęp do klasycznych wersji Grand Theft Auto III na PC, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Auto Theft: San Andreas w ich bibliotece Rockstar Games Launcher za darmo.Źródło : https://www.autoevolution.com/news/gta-trilogy-owners-can-claim-a-free-game-but-only-on-pc-177042.html