Wkrótce zapowiedź GTA 6 na PS5

Wkrótce zapowiedź długo oczekiwanego GTA 6

Długo oczekiwana od lat zapowiedź może nastąpić jeszcze w tym tygodniu, jak wynika z raportu Bloomberga, z którego wynika, że ​​Rockstar planuje rychłą premierę GTA 6. Według wiarygodnego dziennikarza Jasona Schreiera, powołującego się na źródła bliskie planom wydawcy, zwiastun odbędzie się na początku grudnia, aby uczcić 25-lecie firmy. Oznacza to, że prawdopodobnie na początek będziemy mieli tylko logo, podobnie jak w przypadku poprzednich zapowiedzi kultowej wytwórni.

Szczegóły dotyczące gry

Minęło dziesięć lat od premiery GTA 5, a Rockstar otwarcie przyznał, że prace nad sequelem trwają już po tym, jak jakiś czas temu wyciekł materiał. Spekulacje sugerują, że będzie to opowieść w stylu Bonnie & Clyde, w której będziesz mógł wcielić się zarówno w rolę mężczyzny, jak i kobiety. Mówi się także, że akcja gry rozgrywa się w fikcyjnym Miami, a biorąc pod uwagę sukces GTA Online, niemal na pewno będzie zawierać rozbudowany element gry wieloosobowej, obok tradycyjnej kampanii dla jednego gracza.

Oczekiwania fanów

Jako wielcy fani GTA nie możemy się doczekać nowej gry. Chociaż deweloper wykonał świetną robotę utrzymując i aktualizując GTA 5 przez ostatnie dziesięć lat, rozgrywka nie zestarzała się zbyt dobrze, podobnie jak cała nowa zawartość GTA W rezultacie Internet wydaje się przestarzały. Mamy nadzieję, że ta nowa wersja naprawdę odmieni schemat sterowania serii, który jest uciążliwy i niereagujący według współczesnych standardów.

Źródło: www.bing.com