Wielka letnia aktualizacja GTA Online już wkrótce!

Uwaga fani Grand Theft Auto (GTA): Rockstar Games potwierdziło w tym roku ogromną letnią aktualizację do GTA Online, zawierającą nowe biznesowe DLC i inną nową zawartość.

Nowa letnia aktualizacja do GTA Online

Od premiery gry Rockstar Games stale udostępnia aktualizacje i nową zawartość dla GTA Online. Gracze regularnie korzystają z nowych biznesowych DLC, dzięki którym ich wrażenia z gry są jak zawsze świeże. Niestety, ze względu na skupienie się na Grand Theft Auto 6, Rockstar Games nie było w stanie wypuścić dużej aktualizacji dla GTA Online w 2024 roku. Potwierdzili jednak, że wkrótce nadejdzie ogromna letnia aktualizacja, zawierająca nowe biznesowe DLC i inną nową zawartość .

Co nowego w letniej aktualizacji

Jak wynika z najnowszego wpisu na blogu Rockstar Games dotyczącego aktualizacji GTA Online, gracze wkrótce będą mogli rozpocząć nową aktywność: polować na nagrody i zbiegów w charakterze poręczycieli za kaucją. Tę nową działalność gospodarczą będzie można kupić, podobnie jak inne firmy, takie jak składowisko złomu i Agencja. Oprócz tej nowej funkcji gracze znajdą Vincenta Effenburgera, który powierzy im nową tajną operację po napadzie na Cluckin’ Bell. Tematem tej specjalnej misji będzie szpiegostwo i czujność.

Aktualizacja umożliwi także graczom tworzenie własnych wyścigów drag and drift w trybie kreatora. Ponadto firma Rockstar Games ogłosiła zmiany w stawkach za różne misje i aktywności w grze, w tym za operację Paper Trail, wyścigi na otwartych kołach i pracę taksówką. Gracze solowi również skorzystają ze wzrostu wynagrodzenia podczas wykonywania misji sprzedażowych dla swoich firm.

Bądź na bieżąco, aby nie przegapić tej ważnej aktualizacji GTA Online, która obiecuje odnowienie wrażeń z gry wszystkim fanom serii.

Źródło: www.altchar.com