Więcej szczegółów dotyczących trylogii Grand Theft Auto Remastered odkryte przez Dataminers


Więcej dowodów na to, że Rockstar Games faktycznie pracuje nad czymś innym niż GTA 5 pojawił się – dataminers odkryli nowe szczegóły, które się odwołują Grand Theft Auto Remastered Trylogia.

Najlepsze ostatnie dowody na Grand Theft Auto Remastered Trylogia pojawił się w zeszłym tygodniu, kiedy GRAC – koreański odpowiednik ESRB – wystawił ocenę dla Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition​​​​​​. Teraz nowa aktualizacja stosunkowo młodego Rockstar Launchera została zbadana przez dataminerów i zawiera kilka interesujących ciekawostek o nadchodzącym remasterze.

Pokaż nowe szczegóły Grand Theft Auto Remastered Trylogia jest wykonany w Unreal Engine

Strona fanowska GTAnet i entuzjasta Rockstar News @videotech_ czy każdy z nich niezależnie zrelacjonował odkrycie o Grand Theft Auto Remastered Trylogia z danymi wskazującymi, że gra jest tworzona w Unreal Engine. Dane, które odkryli, odnoszą się do „gta3unreal” (i podobnych nazw dla innych gier) w jednym obszarze i „Grand Theft Auto III – Nierealne” w innym obszarze.

Oczywiście oba te punkty danych są dobrą wskazówką, że gra korzysta z silnika Unreal Engine. Nie ekscytuj się jednak jeszcze – spekulacje na Reddicie wskazują, że Unreal Engine może być po prostu użyty jako launcher. Ogólnie jest jednak bardzo mało danych i równie możliwe, że gry zostały całkowicie przerobione na Unreal Engine od podstaw. Pomijając Unreal Engine, kolejną ciekawostkę odkrył GTAnet: w aktualizacji Rockstar Launcher zawarto również trzy nowe ikony tych gier obramowane złotem.

Wygląda na to, że Grand Theft Auto Remastered Trylogia to prawdziwa rzecz. Teraz jedyną rzeczą, nad którą musimy się zastanawiać, jest to, czy Rockstar Games będzie otwarte na modowanie, czy też będzie nadal pozwalać DMCA latać, chcąc nie chcąc.

Czy jesteś zainteresowany kupnem Grand Theft Auto Remastered Trylogia? Jaka jest twoja ulubiona gra z ery 3D? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=41A3901B99694B1BA8516B6DE1188C25&url=https%3A%2F%2Ftechraptor.net%2Fgaming%2Fnews%2Fmore-grand-theft-auto-remastered-trilogy-details-discovered-by-dataminers&c=8259322672191643525&mkt=fr-fr