Wiarygodny przeciek przewiduje datę premiery GTA 6 w 2025 roku, a jej ujawnienie jest bliskie

Poznaj najnowsze informacje na temat długo oczekiwanej premiery Grand Theft Auto 6! Znany znawca branży gamingowej ujawnił, że premiera GTA 6 może nastąpić dopiero w 2025 roku. Dodatkowo podał szczegóły dotyczące daty ogłoszenia i obchodów 25-lecia Rockstar. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Możliwa data premiery w 2025 roku

Według regularnych przecieków informacji w Rockstar Games, znanych pod kryptonimem „Tez2”, premiera GTA 6 planowana jest na wiosnę 2025 roku. Choć dokładna data zapowiedzi nie jest jeszcze znana, znawca szacuje, że zapowiedź zostanie zrealizowane między końcem listopada a początkiem grudnia w związku z obchodami urodzin Rockstar.

Wcześniej Rockstar ogłaszał swoje wielkie tytuły na rok lub dwa przed ich premierą. Jeżeli przewidywania Tez2, że ogłoszenie nastąpi na przełomie 2023 i 2024 roku okażą się słuszne, jest bardzo prawdopodobne, że premiera gry nastąpi w 2025 roku. Fani z niecierpliwością czekają na ważne wieści pod koniec roku, zwłaszcza że Rockstar obchodzi w grudniu 2023 roku 25-lecie istnienia.

Szczegóły w oficjalnym komunikacie

Tez2 dodaje, że według kilku deweloperów oficjalne ogłoszenie mogłoby nastąpić w lutym, jeśli nie stanie się to w listopadzie lub grudniu tego roku. Inny popularny znawca, Tom Henderson, również przewidział, że gra ukaże się dopiero w 2025 roku. Tez2 słynie z dokładnego przewidywania premiery Grand Theft Auto Online i innych tytułów Rockstar Games na przestrzeni lat.

Obchody 25-lecia Rockstar

Poza zapowiedzią GTA 6, Tez2 donosi, że Rockstar może także dodać dodatkową zawartość do Grand Theft Auto Online i ujawnić, co czeka serię. Spodziewa się, że Miesiąc Napadów w GTAO skupi się na uniwersum GTA 5 i że Rockstar zaoferuje w tym miesiącu ubrania z okazji rocznicy GTAO. Wszystko to mogłoby zakończyć się rocznicą Rockstar i okazją do rozmów o tym, co dalej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat GTA 6, sprawdź fałszywą klasyfikację wiekową, która wyciekła, lub rzekomą nieoficjalną stronę internetową GTA 6, którą rzekomo przesłał e-mailem Take-Two.

Źródło: www.charlieintel.com