Wiadomości i czat Toronto Maple Leafs: Czy nowi nabywcy mogliby przenieść senatorów z Ottawy do GTA?


Dzień dobry fani Toronto Maple Leafs!

Zeszłej nocy pojawiły się informacje o sprzedaży Ottawa Senators. Nie, Hugh Jackman nie dołącza do Ryana Reynoldsa w jego staraniach o drużynę. Bruce Garrioch z Ottawa Sun poinformował, że Angelo Paletta i rodzina są zainteresowani zakupem drużyny.

Rodzina jest właścicielem Alinea Group Holdings z siedzibą w Burlington i inwestuje w nieruchomości, pakowanie mięsa i przemysł rozrywkowy. Wyrazili zainteresowanie NHL wcześniej w 2018 roku, kiedy ich nazwiska pojawiły się w wiadomościach o budowie areny NHL na posiadanej przez nich ziemi w pobliżu stacji kolejowej Aldershot GO w Burlington.

Spekulowano o ziemi pod stadion Hamilton Tiger-Cats i Pan-Am Games, zanim powstała NHL. Jeśli rodzina jest nadal zainteresowana drużyną NHL w okolicy, gra w nią blisko piersi, będąc miłymi, cichymi potencjalnymi właścicielami, w przeciwieństwie do nieudanych interesów w Quebec City i Jima Balsilliego, który kiedyś bardzo głośno opowiadał się za zakupem i przeniesieniem Nashville Predators do Hamiltona.

Kiedy Atlanta Thrashers przenieśli się do Winnipeg, aby stać się drugą i zupełnie inną wersją Jetsów, rodzina Thompsonów nigdy nie publicznie rzuciła okiem na temat przeniesienia drużyny NHL przed niespodziewanym ogłoszeniem.

Teraz przeniesienie Senatorów wymagałoby przekroczenia dwóch bardzo głębokich kanionów.

Koszt jest pierwszy. Przeniesienie na granicę Hamilton/Burlington obejmuje zakup drużyny, opłatę za relokację, zbudowanie areny i oczywiście opłacenie zarówno Maple Leafs, jak i Sabres za wkroczenie na ich terytorium.

Drugi to fakt, że rodzina Melnyków bardzo jasno dała do zrozumienia, że ​​Senatorowie nie zostaną sprzedani komuś, kto chce przenieść drużynę z aglomeracji Ottawy, chyba że ma to umieścić drużynę w właściwej Ottawie.

Drugi można po prostu wrzucić do jednego worka, ponieważ pieniądze przemawiają i zmieniają zdanie, a to stwierdzenie może mieć na celu zadowolenie fanów podczas procesu sprzedaży.

Jest jeszcze jedno połączenie Hamiltona z Senatorami, ponieważ właściciel (OHL) Hamilton Bulldogs, Michael Andlauer, jest zainteresowany zakupem zespołu. Andlauer jest także mniejszościowym właścicielem Montreal Canadiens.

Kiedy zawodowa drużyna sportowa jest na sprzedaż, zawsze pojawia się wiele plotek i spekulacji, a nieokiełznane spekulacje są częścią zabawy. Chyba, że ​​jesteś fanem tego zespołu. Wtedy nie jest.

W każdym razie, oto kilka innych rzeczy, które znaleźliśmy.

Canucks muszą coś zrobić i cóż, tak, prawdopodobnie nadszedł czas, aby wykonać kilka ruchów, aby zwiększyć szanse Connora Bedarda.

Głupie kochane Tkaczuki.

Obie! Zrób jedno i drugie!

Wreszcie, łatwiej jest po prostu przenieść bramkarzy, niż próbować zmusić ich do chodzenia w swoim stroju.

Liście grają w Sabres o 7! Jeśli Sabres zdołają wydostać się z Buffalo.Źródło : https://www.pensionplanpuppets.com/2022/11/19/23465275/toronto-maple-leafs-news-nhl-news-ottawa-senators-sale-paletta-family-nhl-burlington