Wersja fizycznego przełącznika GTA The Trilogy wymaga osobnego pobrania


Wersja fizycznego przełącznika GTA The Trilogy wymaga osobnego pobrania

za pomocą
William D’Angelo
, opublikowano 1 godzinę temu / 375 wyświetleń

Wygląda na fizyczną wersję Nintendo Switch Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie wymagać jakiegoś pobrania.

Grafika pudełkowa fizycznej wersji gry dla Switcha została opublikowana na Target i zawiera wzmiankę o „wymaganym pobraniu – patrz wstecz”. Należy zauważyć, że grafika z tyłu pudełka nie jest dostępna, więc rozmiar pliku do pobrania nie jest znany.

Strona Nintendo Switch eShop dla gry mówi, że cyfrowa wersja trylogii będzie wymagała 22 GB. Największy dostępny rozmiar kartridża dla Switcha to 32 GB, więc gra powinna zmieścić się na jednym kartridżu.

Wydaje się jednak Grand Theft Auto Vice City będzie wymagać osobnego pobrania, nawet w przypadku cyfrowej wersji eShop. Kolekcja jest wyświetlana w eShopie jako pakiet ze wszystkimi trzema grami wymienionymi jako oddzielne gry, a każda z nich jest oznaczona jako „niedostępne do zakupu”.

Grand Theft Auto III ma 2,2 GB, a Grand Theft Auto: San Andreas 10,8 GB, zgodnie ze stroną eShop każdej gry, podczas gdy Grand Theft Auto: Vice City ma tylko 119 MB i mówi: „Szacowana przestrzeń systemowa, która będzie wymagana do pobrania ta gra ma 6,5 ​​GB”.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ukaże się cyfrowo na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Rockstar Games Launcher 11 listopada za 59,99 USD. Wersja fizyczna pojawi się 7 grudnia na Xbox Series X/Xbox One, PlayStation 4 i Switch.

Dzięki, VideoGamesKronika.


Przez całe życie i zapalony gracz, William D’Angelo został po raz pierwszy wprowadzony do VGChartz w 2007 roku. Po latach wspierania witryny został zatrudniony w 2010 roku jako młodszy analityk, a w 2012 roku awansował na głównego analityka. Rozszerzył swoje zaangażowanie w społeczność graczy, tworząc treści na swoim własny Kanał Youtube oraz Kanał Twitcha poświęcony grom Let’s Plays i samouczkom. Możesz skontaktować się z autorem pod adresem wdangelo@vgchartz.com lub na Twitterze @TrunksWD.

Więcej artykułów

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=8B566911B146468ABC67379CD6997B62&url=https%3A%2F%2Fwww.vgchartz.com%2Farticle%2F451218%2Fgta-the-trilogy-physical-switch-version-to-require-separate-download%2F&c=17303857893026824252&mkt=fr-fr