Według CEO Take-Two, GTA 6 ma zostać wydane w 2025 roku

GTA 6 to jedna z najbardziej oczekiwanych kontynuacji na świecie. Fani szukali tej gry od czasu sukcesu poprzedniej części, GTA V. Na koniec mamy dla fanów ekscytujące wieści, w tym przewidywany okres premiery gry.

Sukces GTA V i zapotrzebowanie na kontynuację

Rockstar Games zaprezentowało grę akcji z otwartym światem, Grand Theft Auto V, w 2013 roku. Stała się ona jednym z najbardziej udanych tytułów GTA w historii franczyzy. Od ponad dekady bawi fanów dzięki ekscytującym funkcjom gry.

Jednak długie życie gry sprawiło, że fani domagają się kontynuacji. Po latach próśb Rockstar Games w końcu wysłuchało ich próśb i ujawniło, że pracują nad następcą. Teraz jest również zaplanowane okno wydania tej nadchodzącej gry.

Strauss Zelnick i okres premiery GTA 6

Dyrektor generalny firmy macierzystej Rockstar Games, Take-Two, ujawnił niedawno coś ekscytującego. Twierdził, że ich kolejny projekt będzie miał ogromny wpływ na rynek gier wideo w roku podatkowym 2025.

„Jesteśmy przekonani, że w 2025 roku nasza firma znajdzie się w ważnym punkcie zwrotnym”.

Wielu uważało, że Zelnick miał na myśli GTA 6. To jedyny nadchodzący projekt, który może zaznaczyć rynek gier.W końcu każda gra z serii Grand Theft Auto zdołała zaznaczyć branżę, a zwłaszcza GTA V.

Również CEO Take-Two wspomniał, że ten duży projekt będzie miał wpływ na rok podatkowy 2025. 2025.

Plotki i oczekiwanie na oficjalną zapowiedź

Dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick, nie nazwał jeszcze gry, ale fani mogą spodziewać się premiery GTA 6 w tym czasie. Fani nie powinni jednak zbyt szybko cieszyć się tymi plotkami, dopóki Rockstar Games oficjalnie nie ogłosi daty premiery GTA 6.

Jeśli uważasz, że ta plotka o GTA 6 jest zabawna, kliknij tutaj, aby przeczytać, w jaki sposób ta nadchodząca gra RPG z otwartym światem będzie miała warunki pogodowe, które drastycznie wpłyną na świat gry.

źródło: thesportsrush.com