GTA Trilogy – Edycja Ostateczna na Urządzenia Mobilne

Trylogia GTA – edycja ostateczna na urządzenia mobilne

W sierpniu 2022 roku otrzymaliśmy pierwsze wieści dotyczące Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na urządzenia mobilne. Okno startowe zaplanowano przed 31 marca 2023 r., ale czas najwyraźniej minął. Doprowadziło to wielu do zastanowienia się, czy wydanie zostało po cichu anulowane. Wciąż jednak jest nadzieja, że ​​GTA Trilogy – Definitive Edition zobaczymy na urządzeniach mobilnych.

Take-Two Interactive wymieniło GTA Trilogy w swojej prezentacji dla inwestorów jako wciąż planowaną do wydania na urządzenia mobilne. Niestety, nie ma żadnych informacji o dacie premiery. Przynajmniej nie jest anulowany, prawda?

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition to kolekcja trzech klasycznych gier GTA: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. Gry zostały zremasterowane ze zaktualizowaną grafiką, sterowaniem i rozgrywką. Od listopada 2021 roku można w nie grać na nowoczesnych konsolach.

Gizchina Wiadomości tygodnia

  • Krążą plotki o nadchodzącej premierze Grand Theft Auto 6.
  • Ale tak naprawdę bardziej ekscytuje mnie coś innego. Trylogia GTA — edycja ostateczna na urządzenia mobilne.
  • Jako fan tej serii zawsze jestem podekscytowany możliwością zagrania w GTA Trilogy – The Definitive Edition. Zremasterowane gry wyglądają świetnie i działają płynnie na mojej konsoli PS 5. Gra nadal sprawia frajdę i polecam ją każdemu, kto lubi gry akcji z otwartym światem.
  • Podobnie, jestem równie podekscytowany graniem w zremasterowaną trylogię na urządzeniach mobilnych.
  • Oczywiście, kiedy lub jeśli zostanie uruchomiony. Zaktualizowana grafika i sterowanie sprawią, że granie na urządzeniu mobilnym będzie jeszcze przyjemniejsze.
  • Ciekawi mnie też, jak gry zostaną dostosowane do urządzeń mobilnych, ponieważ pierwotnie były projektowane z myślą o konsolach i PC.
  • Ale jedyne, co możemy zrobić, to po prostu czekać i obserwować.

Źródło: Gizchina Wiadomości tygodnia.