GTA Trilogy – Definitive Edition na urządzenia mobilne – premiera niebawem?

Kolekcja GTA: The Trilogy – The Definitive Edition może pojawić się na urządzeniach mobilnych

Krążą plotki o nadchodzącej premierze Grand Theft Auto 6. Jednakże, bardziej ekscytującym mnie tematem jest trylogia GTA – edycja ostateczna na urządzenia mobilne. W sierpniu 2022 roku otrzymaliśmy pierwsze wieści na temat Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na urządzenia mobilne. Okno startowe zostało zaplanowane przed 31 marca 2023 roku, ale czas najwyraźniej minął. To doprowadziło wielu do zastanowienia się, czy wydanie zostało po cichu anulowane. Wciąż jednak jest nadzieja, że ​​GTA Trilogy – Definitive Edition zobaczymy na urządzeniach mobilnych.

W prezentacji dla inwestorów, Take-Two Interactive wymieniło GTA Trilogy jako wciąż planowaną do wydania na urządzenia mobilne. Niestety, nie ma żadnych informacji o dacie premiery. Jednakże, fakt, że gra nie została anulowana, jest pozytywną informacją.

O czym jest Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition?

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition to kolekcja trzech klasycznych gier GTA: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. Gry zostały zremasterowane ze zaktualizowaną grafiką, sterowaniem i rozgrywką. Od listopada 2021 roku można w nie grać na nowoczesnych konsolach.

Jako fan tej serii, zawsze jestem podekscytowany możliwością zagrania w GTA Trilogy – The Definitive Edition. Zremasterowane gry wyglądają świetnie i działają płynnie na mojej konsoli PS5. Gra nadal sprawia frajdę i polecam ją każdemu, kto lubi gry akcji z otwartym światem.

Co można oczekiwać po wersji mobilnej?

Trylogia GTA – edycja ostateczna na urządzenia mobilne może być jeszcze bardziej atrakcyjna, ponieważ zaktualizowana grafika i sterowanie sprawią, że granie na urządzeniu mobilnym będzie jeszcze przyjemniejsze. Ciekawi mnie też, jak gry zostaną dostosowane do urządzeń mobilnych, ponieważ pierwotnie były projektowane z myślą o konsolach i PC. Jednakże, możemy tylko czekać i obserwować, co przyniesie przyszłość.

Źródło: Gizchina Wiadomości tygodnia