W tym tygodniu w grach kryptograficznych: Hamster Kombat eksploduje i wycieka w GTA 6. Odkryj wszystkie informacje!

Odkryj wszystkie najświeższe informacje ze świata gier wideo i kryptowalut dzięki naszemu nowemu tygodnikowi „This Week in Crypto Games”. Wraz z wydawaniem znanych gier, gromadzeniem dystrybucji tokenów i przepełnieniem aktywności, nawigacja jest czasami trudna. Na szczęście dzięki GG z Decrypt jesteśmy tutaj, aby informować Cię na bieżąco.

ostatnie wiadomości

Hamster Kombat to sensacja: Gra telegramowa Hamster Kombat stała się podstawą w świecie kryptowalut, a studio ogłosiło, że przekroczyło liczbę 100 milionów graczy. To ogromna liczba, około 1/9 bazy użytkowników Telegramu i trzykrotność liczby graczy, których Notcoin miał przed zamknięciem fazy „wydobycia”.

Wyciek GTA 6 „Kup BTC”: Plotki sugerują, że Grand Theft Auto może włączyć kryptowalutę do swojej kolejnej dużej gry w grudniu ubiegłego roku, wszystkich zaskoczył wyciek pierwszego zwiastuna GTA 6 z nagłówkiem „KUP BTC”. Była to jednak manipulacja ze strony przeciekającego i nic nie wskazuje na to, że gra faktycznie będzie zawierała Bitcoin.

McDonald’s w Metaverse: Sieć fast foodów McDonald’s uruchomiła własną grę w Metaverse w Singapurze, a posiadacze 2000 gier Grimace NFT wydanych w zeszłym roku w tym kraju mogą uzyskać dostęp do ekskluzywnych funkcji za pośrednictwem systemu bramkowania tokenów.

Nowość

Fundacja Pirate Nation ma przyjemność przedstawić $PIRATE, token użytkowy ERC-20 umożliwiający rozwój i wzmacnianie pozycji społeczności. Uruchomiony na Ethereum 13 czerwca 2024 r.

Zapamiętać

Nasze najnowsze oryginalne artykuły tygodnia, których nie można przegapić:
– Biuletyn GG: Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat gier web3, ekskluzywne wywiady i bonusy od naszych partnerów.

Źródło: www.bing.com