W sieci pojawiają się nowe przecieki dotyczące GTA 6

Czekamy na GTA 6

Społeczność graczy z niecierpliwością czeka na pojawienie się GTA 6. Od premiery GTA V we wrześniu 2013 roku minęło wiele lat. Teraz, po latach, w końcu mamy oficjalne potwierdzenie od Rockstar Games, że GTA 6 jest w drodze. W przypadku każdej nowej gry, zwłaszcza tak dużej jak GTA 6, zawsze istnieje możliwość wycieków.

O ile przecieki dotyczące GTA 6 ujawniono jeszcze przed oficjalną zapowiedzią Rockstara, o tyle zaczęły pojawiać się nowe. Oto niektóre z przecieków na temat GTA 6, które zaczęły pojawiać się w Internecie.

W sieci zaczynają pojawiać się nowe przecieki dotyczące GTA 6

Duża część wcześniej wspomnianego materiału filmowego, ze względu na powagę wycieku, została usunięta lub zajęta się samym Rockstar Games. Jednak nowe obrazy, a także niektóre stare, zaczęły się pojawiać. Użytkownik Twittera/X @kyetweets opublikował zdjęcia GTA 6. Większość z tych przecieków dotyczy określonych misji, dialogów, a także pokazuje fragment rozgrywki. Na niektórych zdjęciach widać także klipy z pierwszego wycieku. Kyetweets nadal publikuje przecieki na swojej stronie na Twitterze, więc bądź na bieżąco, jeśli chcesz zobaczyć więcej. Oto wszystko, co do tej pory opublikowali.

Pierwsze przecieki GTA 6 w 2022 roku

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie jest to pierwszy raz, kiedy w sieci pojawiają się nagrania z rozgrywki i tworzenia GTA 6. Stało się to we wrześniu 2022 r., kiedy użytkownik GTAForums „teapotuberhacker” udostępnił 90 fragmentów treści w fazie rozwoju. Od tego czasu doszło do aresztowania i nawet Rockstar przeprosił w związku z dylematem. Widzenie tych wycieków i pojawiania się nowych nie może być dobrym uczuciem. Zwłaszcza, że ​​zwiastun gry ukaże się wkrótce w grudniu.

Źródło: thegamehaus.com