W końcu ujawniono planowane daty premiery zwiastunów GTA 6

Prognozy premiery zwiastuna 2 GTA 6

Zgodnie z niedawnym postem na temat „X” z „GTA 6 Countdown”, premiera GTA 6 Trailer 2 ma nastąpić od połowy listopada do początku grudnia 2024 r. Daty premiery GTA 6 Trailer 2 są przewidywane na podstawie schematów z poprzednich wydań różnych Rockstar Gry gry. Data premiery zwiastuna 2 GTA 6 pozostaje jednak tajemnicą i wymaga więcej faktów i oficjalnych danych, zanim rzeczywista data premiery zostanie ujawniona fanom. Na razie musimy zadowolić się przeciekami, plotkami i spekulacjami na temat gry, aż do jej oficjalnej światowej premiery.

Nowe, ekscytujące doniesienia na temat harmonogramu działań marketingowych GTA 6

Według ekspertów społeczności graczy opóźnienie premiery GTA 6 na jesień 2025 znacznie ułatwiło przewidzenie harmonogramu marketingu GTA 6. Powodem jest to, że najpopularniejsze gry, takie jak GTA 5 i Red Dead Redemption 2, zostały również wydana przez Rockstar Games jesienią. Analiza osi czasu GTA 6 sugeruje, że pierwszy zestaw zrzutów ekranu wraz z nową grafiką gry zostanie wydany od początku lipca do połowy sierpnia 2024 r. Później, pod koniec września 2024 r., spodziewanych jest więcej zrzutów ekranu z GTA 6. Zwiastun 2 GTA 6 i szczegóły dotyczące zamówienia w przedsprzedaży zostaną udostępnione od połowy listopada do początku grudnia 2024 r.

GTA 6 i nowy system kradzieży samochodów

Rozgrywka w GTA 6 zawsze była gorącym tematem dyskusji w sieci ze względu na mechanikę rozgrywki opartą na sztucznej inteligencji i wprowadzenie do gry różnych aktywności sportowych, takich jak piłka nożna, nic więc dziwnego, że GTA 6 jest najczęściej promowane wciągająca gra, jaką kiedykolwiek stworzono, oferująca wyjątkowe wrażenia. Nowe przecieki z rozgrywki GTA 6 ujawniają, że w grze pojawi się nowy system kradzieży samochodów, który będzie wymagał unikalnych narzędzi, takich jak wytrychy, przecinaki, zakłócacze i wąskie zaciski, co utrudni kradzież luksusowych samochodów na mapie GTA 6.

Informacje te zostały ujawnione w jednym z wyciekających klipów z GTA 6, w którym Jason, męski bohater GTA 6, wchodzi do kontenera towarowego i zbiera kilka przedmiotów, w tym wytrych, łom, wąską przekładkę i narzędzie tnące.

Źródło: www.bing.com