Vinewood Car Club w GTA Online to kolejna płatna nowa funkcja


Znamy Grand Theft Auto 5 gracze cierpliwie czekają na więcej informacji na temat Grand Theft Auto 6, ale GTA Online wciąż żyje i kopie – w każdym razie, jeśli płacisz za członkostwo GTA Plus. The Klub samochodowy Vinewood w GTA Online jest otwarty dla biznesu, a wraz z nim cały szereg korzyści i – jak zapewne już się domyśliłeś – darmowe samochody. Wiemy, że GTA 6 jest obecnie jedną z najbardziej wyczekiwanych nadchodzących gier na PS5 (i nadchodzących gier na Xbox), ale tego rodzaju aktualizacja nie sugeruje, że nadejdzie w najbliższym czasie.

Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest Vinewood Car Club, jesteś we właściwym miejscu. Jak wyjaśniono w tym poście na blogu Rockstar Games, Vinewood Car Club to tylko pierwsza „nowa usługa premium”, z której gracze GTA Online z GTA Plus mogą skorzystać w ramach nowo utworzonego „Vinewood Club”.

Od 13 czerwca gracze z tą subskrypcją na PS5 i Xbox Series X|S będą mogli znaleźć Vinewood Car Club w „skromnym magazynie przemysłowym na Wyspie Elizejskiej”. Wewnątrz znajdziesz garaż, w którym „zarówno członkowie, jak i osoby niebędące członkami” mogą obejrzeć niektóre z najlepszych samochodów tego trybu sieciowego. Jeśli nie masz GTA Plus, to właściwie koniec. Jeśli jednak go masz, staje się o wiele lepszy.

„Jako GTA [Plus] Członek, będziesz mógł swobodnie korzystać z rotacyjnej gamy pojazdów Vinewood Car Club w wolnym czasie i dla wygody w trybie swobodnym, wchodząc do klubu samochodowego i wyjeżdżając jednym z nich lub korzystając z menu interakcji, aby zamówić wybraną przejażdżkę bezpośrednio do Twoja aktualna lokalizacja.”

Będziesz także mógł odebrać jeden z tych samochodów na stałe z wyjątkową zniżką w wysokości 20% lub więcej; och, a także będziesz mógł co miesiąc odbierać pojazd-nagrodę Vinewood Club – co jest bezpłatne. Chociaż, jeśli nie jesteś zbyt zajęty dostosowywaniem swojej jazdy, nie wiemy, dlaczego chcesz płacić za samochód, którym możesz jeździć za darmo.

Jak wspomniano wcześniej, „udogodnienia i przywileje Vinewood Club będą się rozszerzać, oferując GTA [Plus] członkom nowe możliwości gromadzenia się i uzyskiwania dostępu do ekskluzywnych dodatkowych korzyści” w przyszłości.

Co to oznacza dla daty premiery GTA 6? Cóż, z pewnością nie sądzimy, że pojawi się w najbliższym czasie, jeśli Rockstar Games wystartuje – kolejna ekskluzywna funkcja dla członków GTA Plus, z której mogą skorzystać. Szkoda też, że tego rodzaju rzeczy są dostępne tylko dla tych z was, którzy chcą wydać jeszcze więcej pieniędzy na GTA Online – gdyby cena kart Shark nie była wystarczająca. Kiedy połączysz to z faktem, że czerwcowa aktualizacja GTA Online w końcu dodała funkcję, nad którą pracowano przez dziesięć lat, jasne jest, że to doświadczenie online jest projektem ciągłym.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64834f0f6cf44ffb93bfeb7f45424d82&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fgrand-theft-auto-5%2Fonline-vinewood-car-club&c=5790227720979759333&mkt=fr-fr