Usunięty głos Conora McGregora wywołuje wesołość wśród fanów po premierze zwiastuna Roadhouse

Wyjście Conora McGregora w filmie „Roadhouse”

Powrót Conora McGregora do akcji w marcu u boku Jake’a Gyllenhaala zapowiada się na wielkie wydarzenie. Były mistrz UFC zadebiutuje w Hollywood w filmie, który zapowiada się niezwykle zabawnie, zwłaszcza dla fanów MMA. McGregor wciela się w zawodnika MMA, na występ z niecierpliwością wyczekiwany przez jego fanów. Mikael Tea, producent filmu „Roadhouse”, powiedział, że McGregor nada swojej postaci niezrównany charakter, dodając surowego realizmu i pasji do występów.

Conor McGregor niedawno na Twitterze podziękował swoim fanom za miłość i wsparcie podczas premiery zwiastuna. Jednak sposób, w jaki to zrobił, wywołał zabawne reakcje jego fanów. McGregor opublikował notatkę głosową, która została już usunięta. W tej notatce głosowej powiedział: „Hej, chłopaki, dziękuję wszystkim za miłe komentarze na temat premiery zwiastuna, właśnie je czytałem. Do zobaczenia na premierze.”

Reakcje fanów na notatkę głosową McGregora

Sposób, w jaki Conor McGregor podzielił się swoim przesłaniem, wywołał ciekawe reakcje fanów. Oto niektóre z najlepszych:

„Moment radiowy GTA 6” – powiedział jeden z fanów.

Inny fan napisał: „Lmao. Bardzo się śmiałem, gdy to usłyszałem”.

„On jest taki niepoważny” – skomentował jeden z fanów.

„Przestań objadać się kiepskimi potrawami i wąchać lol” – skomentował fan udzielający rad Conorowi McGregorowi.

Inny fan skomentował to następująco: „Ten facet jest naprawdę szalony”.

Przyszłość McGregora w świecie kina

Conor McGregor nie jest obcy dużemu ekranowi. W zeszłym roku wypuścił film dokumentalny zatytułowany „McGregor Forever”, w którym pokazywał klipy zza kulis jego wspinaczki na szczyt góry MMA.

Fani zastanawiają się jednak, czy dla McGregora jest to tylko eksperyment, czy też w przyszłości przyjmie inne role filmowe.

Rola Conora McGregora w „Roadhouse”

Przed wypuszczeniem zwiastuna niewiele było informacji na temat dokładnej roli McGregora w filmie. Jednak po premierze zwiastuna wydaje się, że McGregor odgrywa nieco złowrogą rolę. McGregor stwierdził także, że był najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood przed „The Rock”.

Jest jednak mało prawdopodobne, aby McGregor za tę rolę zarobił ponad 22,5 miliona dolarów – kwotę, jaką „The Rock” otrzymał za rolę w „Czarnym Adamie”.

Źródło: www.bing.com