Ustawienie „GTA 6” podobno wyróżnione w poście o nowych grach Rockstar


KLUCZOWE PUNKTY

  • Rockstar Games wciąż milczy na temat wszystkiego, co jest związane z „GTA 6”
  • Wśród pierwszych plotek o „GTA 6” znajduje się unikalna sceneria, która pozwoli graczom podróżować między Ameryką Południową a Vice City
  • Twórca gry ogłosił niedawno ofertę pracy dla artysty fotogrametrii

Wielu fanów prawie straciło nadzieję na „Grand Theft Auto 6” lub „GTA 6”, gdy Rockstar Games ogłosiło remastery, ale wygląda na to, że los powoli odwraca się na ich korzyść i jeśli najnowsze spekulacje na temat gry są czymś, co można prześledzić, wygląda na to, że twórca gry celowo ukrył wskazówkę wskazującą na ustawienie lub lokalizację długo oczekiwanej niezapowiedzianej części gry.

Wśród pierwszych plotek na temat „GTA 6” znajduje się unikalna sceneria, która pozwoli graczom podróżować między Ameryką Południową a Vice City, zwłaszcza Kolumbią lub Brazylią lub obydwoma. Wielu fanów w to nie wierzyło, ponieważ uznali to za zbyt ambitne.

Wygląda jednak na to, że nowe ogłoszenie o pracę w Rockstar Games powtórzyło tę plotkę i ponownie rozpaliło spekulacje, że „GTA 6” będzie miało międzynarodową lokalizację. Twórca gry ogłosił niedawno ofertę pracy dla Artysty Fotogrametrii.

GTA V przy 144 Hz FPS z maksymalnymi ustawieniami graficznymi GTA V przy 144 Hz FPS z maksymalnymi ustawieniami graficznymi Zdjęcie: IBTimes / Jeff Li

Do jego obowiązków należy „Omawianie i planowanie możliwych lokalizacji skanowania z zespołem artystycznym, zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym”. Chociaż może to wydawać się interesujące i pozornie potwierdzać twierdzenia, że ​​następna rata „GTA” będzie miała lokalizację międzynarodową, oferta pracy szuka kogoś w Toronto w Kanadzie.

Technicznie rzecz biorąc, Stany Zjednoczone są uważane za lokalizację międzynarodową. Oprócz tej listy pracy, fani byli bardziej podekscytowani „GTA 6” w ciągu ostatnich kilku dni po oświadczeniu, o którym wspomniał Snoop Dogg. W wywiadzie dla Rolling Stone, Snoop powiedział, że jest na pokładzie następnego projektu Dr. Dre.

„Wiem, że jest w studiu. Wiem, że tworzy świetną pieprzoną muzykę. A część jego muzyki jest powiązana z grą GTA, która wychodzi. Myślę więc, że w ten sposób jego muzyka zostanie wydana, poprzez grę wideo GTA” – ujawnił Snoop w wywiadzie.

Oświadczenie rapera nie stwierdzało wprost, że materiał, nad którym pracowali, dotyczy „GTA 6.”. Można jednak śmiało powiedzieć, że jeśli Dr. Dre tworzy zupełnie nową muzykę, która może być dla czegoś tak ważnego jak „GTA 6.”.

Niektórzy fani uważają, że muzyka, nad którą pracowali raperzy, jest przeznaczona do nadchodzącej gry „GTA 5: Enhanced and Extended Edition”, która ma się wkrótce ukazać. W tym momencie jednak wszystko to są spekulacje, ponieważ Rockstar Games wciąż milczy na temat wszystkiego, co dotyczy kolejnej części gry „Grand Theft Auto”.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=33DF4F8459F54328BB1E64DA4C60FBC7&url=https%3A%2F%2Fwww.ibtimes.com%2Fgta-6-setting-reportedly-highlighted-new-rockstar-games-post-3328362&c=17261445736721278280&mkt=fr-fr